LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN D3 + K2 MK-7™ DOPLNĚK STRAVY

Vyprodáno D3 + K2 (MK-7)

Složení: LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), magnézium citrát, vitamin K2 (MK-7™), vitamín D3 (cholekalciferol), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Perfektní zdroj synergicky působících vitamínů D3 a K2 v liposomální formě s vysokou biologickou dostupností. 

Obsah: 30 kapslí (jedno balení na 3,5 měsíce)

Výrobce: NaturLabs

SKLADEM

550,00 Kč

LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN D3 SPOLEČNĚ S K2 MK-7™ 

VÝHODY LIPOSOMÁLNÍ FORMY VITAMÍNŮ:

  • Lepší transport vitamínů na místo určení |skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk|.
  • Perfektní biologická dostupnost.
  • Liposomální vrstva vitamíny chrání proti poškození v trávicím traktu.
  • Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv), díky sypké formě.

Proč D3 společně s K2?

Vitamín D3 je nepostradatelný a známý vitamín, ale mnoho lidí netuší, že nám toho může přinést ještě mnohem více, když se kombinuje s K2.

Zdroj synergicky působících vitamínů D3 a K2 s vysokou biologickou dostupností

Vitamín D3 je společně s vitamínem K2 do buněk transportován prostřednictvím patentované liposomální struktury přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost vitamínů v lidském organismu. Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90 %. Mimo to liposomální forma vitamínů přináší tělu celou řadu benefitů doložených množstvím klinických studií. 

Jaké jsou výhody kapslí naplněných práškem oproti rozšířené tekuté formě?

  • Kapsle s práškem jsou jednoduše přenosné, vhodné na cestování a pohodlné na užívání.
  • Sypká forma těchto vitamínů je pouze čistým práškem bez aditiv. Samozřejmě neobsahuje žádná plnidla, konzervanty či neaktivní látky.
  • Oproti tekutým formám, jejichž nevábná chuť je často maskována dochucovadly, má prášek v přírodní kapsli zcela neutrální chuť.
  • Prášek balený v kapsli vydrží mnohem déle. Na rozdíl od tekutých suplementů, které je nutné po otevření rychle spotřebovat, prášková forma má delší trvanlivost a je více stabilní. 

Složení v 1 kapsli: LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs 190 mg , Magnézium citrát 60 mg (15 %)*, Vitamin K2 (MK-7™) 80 μg (106 %)* , Vitamín D3 (cholekalciferol) 24 μg (480 %)*. Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin. 

* Referenční hodnota příjmu. 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Různé právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které tyto produkty nabízejí. Věrní zákazníci tyto potraviny již naštěstí důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI ZDARMA