HALO REUMOSEEN DR. NONA | přírodní doplněk stravy | Mrtvé moře | pohybový aparát, úrazy, revma | černý rybíz, čertův dráp, kopretina řimbaba, Halo-komplex™

Obsah: 60 tobolek

Účinné látky: Černý rybíz, čertův dráp, kopretina řimbaba, Halo-komplex

DR. NONA HALO REUMOSEEN pomáhá především při fyzické zátěži a problémech s klouby. Působí blahodárně na podpůrnou a svalovou soustavu, pomáhá také odstranit pocit "těžkých nohou". Urychluje proces rekonvalescence po zlomeninách a působí jako prevence proti vzniku revmatu. 

• má silné protizánětlivé účinky
• působí preventivně proti revmatu a kloubním potížím
• napomáhá odstranit pocit "těžkých nohou"
• napomáhá regeneraci při rekonvalescenci po zlomeninách
• posiluje organizmus při fyzické zátěži (dlouhé pěší tůry apod.) 

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 065 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 865 Kč

SKLADEM

1 331,00 Kč
  • Doporučená dávka: Při chronických problémech 1 tobolka 3 x denně 5-10 minut před jídlem, nebo 20-30 minut po jídle po dobu minimálně 4 měsíců. Při akutních problémech 2 tobolky 3 x denně.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

ČERTŮV DRÁP 

poskytuje úlevu při různorodých útrapách, které se od nepaměti upravují s pomocí čertova drápu. 

V lidovém léčitelství se používá při problémech se žlučníkem, močovým měchýřem, ledvinami a při potížích s látkovou výměnou, při artritidě a alergii, při funkčních a degenerativních poruchách pohybového aparátu, zad a meziobratlových plotýnek, zlepšuje elasticitu chrupavek aj.. Pozor, produkty Dr. Nona nejsou léky. Jde o alternativní cestu a možnou každodenní pomoc na vysoké úrovni.

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA