HALO RAVSEEN DR. NONA|přírodní doplněk stravy||Mrtvé moře|rybí tuk (vyvážený poměr omega nenasycené mastné kyseliny), vitamín E, Halo-komplex.

HALO RAVSEEN má blahodárné účinky na imunitní systém a je rovněž vysoce účinný antioxidant

Obsah: 100 tobolek

Účinné složky: Rybí tuk (omega mastné kyseliny), vitamín E, Halo-komplex.

• má antioxidační účinky
• posiluje imunitu a podporuje obranyschopnost organizmu
• snižuje hladinu cholesterolu v krvi
• pomáhá při metabolických poruchách
• má regenerační působení na klouby a svaly
• pomáhá při kožních onemocněních
• čistí organizmus od usazenin a toxických látek
• pomáhá při poruchách látkové výměny
• vyživuje a omlazuje pokožku

SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 370,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 1 115,--

SKLADEM

1 713,00 Kč

HALO RAVSEEN DR. NONA je velmi účinný antioxidant. Stimuluje ochranné funkce organizmu a zvyšuje jeho odolnost. Snižuje hladinu tuků a cholesterolu v krvi a napomáhá tak snížení váhy. Je to rovněž vysoce účinný antioxidant. 

Omega-3 mastné kyseliny (nejdůležitější EPA a DHA) jsou esenciální mastné kyseliny. Jsou nezbytné pro lidské zdraví, ale tělo si je nedokáže vytvořit - musí být přijaty stravou. Proto by se měl doplněk stravy Halo Ravseen Dr. Nona stát Vaší oblíbenou nezbytností. 

V jednoduchosti je krása. Chceme-li lidem přinášet zdraví, duševní pohodu a radost ze života, není vhodné zatížit jejich přeplněný denní program složitými regeneračními procedurami. Proto Dr. Nona Kuchina vložila výsledky své výzkumné práce do produktů běžného užívání, které neovlivní režim a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vždy po ruce.

Doporučení Dr. Nona:

  • V závislosti na váze 3-5 tobolek denně před jídlem, zapít sklenicí vody.
  • Produkt Halo Ravseen Dr. Nona obsahuje rybí tuk, neužívejte v případech, že trpíte alergiemi na ryby. Nezapíjejte mléčnými nápoji. 
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu.

DR. NONA HALO RAVSEEN

obsahuje omega 3, 6, 9 mastné kyseliny v dokonalém poměru a podobě

OMEGA 3 nenasycené mastné kyseliny CHRÁNÍ ORGANISMUS. Aby byl organismus dostatečně zásoben omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami, je nutné sníst například 2,5 kg masa sledě a to je nereálné. Ruku na srdce, jak často se ve Vašem jídelníčku objevují kvalitní omega 3 NMK?

HUBNUTÍ

Klientka dlouhodobě užívala potravinové doplňky na hubnutí a denně se věnovala aerobnímu cvičení, avšak bez výsledku. Když po porodu nenavlékla šaty, které nosila před těhotenstvím, velmi se naštvala. Byla ji nabídnuta speciální kúra a jídelníček. Vážila v té době 81 kg s objemem v pase 77 cm. 

Za 8 týdnů zhubla 7 kg a v pase ubylo 5 cm. 

Dr. Nona Halo Ravseen pomáhá rozpouštět různé usazeniny v těle, je protizánětlivý, ale jak vidíte, pomáhá například i s hubnutím. Protože obsahuje velice kvalitní tuky, cítíme se po jejich konzumaci nasyceni. Tuky se rozpouštějí delší dobu, proto ten příjemný pocit zasycení. Předností kúry je potlačení apetitu. Ustupuje chuť na sladké, stimuluje ochranné funkce organismu, blahodárně působí na výměnné procesy v těle a zvyšuje celkový tonus organismu.

Zde je ukryto tajemství. Budete sytí, a to bez pocitu hladu mezi jídlem. Užívání potřebného množství omega tuků pomáhá odblokovat procesy přestavby tukových zásob, ze kterých následně čerpáte energii. Ravseen vytváří v těle vyvážený stav mezi inzulíem a glykogenem. Denní menu s Ravseenem dosáhne úrovně inzulínu, při které se produkuje glykogen v dostatečném objemu na odblokování tukových zásob a přestavbu přebytečného tuku na energii.

Doporučení od paní doktorky Nonny: Ravseen 3 kapsle denně = zaručuje postupné a zdravé hubnutí.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA