HALO GYSEEN DR. NONA

Vyprodáno

HALO GYSEEN - doplněk stravy, jehož hlavní funkcí je pomáhat při problémech s krevním tlakem, cukrovkou a s nadváhou, která je často prvním varovným příznakem rizika diabetu. Halo Gyseen má také pozitivní účinky při snížené sexuální aktivitě a podporuje správnou funkci jater a slinivky břišní.

Účinné látky: Gymnéma lesní, olivové listy, hořká okurka (Momordica), jablečník obecný, pískavice řecké seno, Halo-komplex.

• snižuje nutkavou chuť k jídlu
• stimuluje metabolismus
• podporuje funkce slinivky břišní
• preventivně působí proti cukrovce
• pomáhá regulovat krevní tlak
• povzbuzuje při snížené sexuální potenci

Doporučená dávka: 1 tobolka 2 x denně před jídlem, zapít sklenicí vody.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 331,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 065,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 865,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 331,00 Kč

HALO GYSEEN DR. NONA

  • uchovává dlouho pocit sytosti
  • posiluje metabolismus
  • podporuje správné fungování trávicí soustavy
  • reguluje krevní tlak
  • posiluje sexuální potenci

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. V žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Vždy svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

SPRÁVNÁ FUNKCE SLINIVKY A JATER

S Gyseen dodáme tělu chybějící energii a zásobíme ho potřebnými látkami. Pokud máte vysokou hladinu cukru, máte nestálou hladinu krevního tlaku, sníte o ztrátě hmotnosti, potřebujete posílit vnitřní orgány, jako jsou játra a slinivka, chcete předcházem nemocem. Doporučuje se užívat Gyseen 2x denně před jídlem.

C U K R O V K A

"poruchy látkové výměny"

Odborně je diabetes poruchou metabolizmu. Zjednodušeně je to onemocnění, kdy dochází k poruše zpracování cukrů, tuků a bílkovin v organizmu. Pokud jste své tělo do této chvíle zanedbávali, máte obrovskou příležitost to napravit. NIKDY NENÍ POZDĚ NA ZMĚNU.

Cukrovka (diabetes) je chronické onemocnění, při kterém se v organismu nevytváří v dostatečném množství inzulín (hormon slinivky břišní řídící přeměnu cukrů v těle), nebo není účinně využíván.

Diabetes se pak projevuje zvýšením hladiny cukrů (glukózy) v krvi. Tato porucha metabolismu cukrů však může současně ovlivnit i hospodaření s dalšími živinami a negativně tak ovlivnit celkový stav zdraví. Během času může tento stav vést k rozvoji onemocnění srdce, ledvin, zraku, poškození nervů apod.

Je známo několik typů cukrovky:

1. Diabetes I. typu (dependentní) - vyvíjí se už v mládí, je způsobený tím, že se ve slinivce přestal vytvářet inzulín - pacient je závislý na příjmu inzulínu. Tento stav může vzniknout po virové infekci, intoxikací organismu i genetickými vlivy. Někteří vědci spatřují vznik tohoto onemocnění u autoimunitní reakce, při níž tělo napadne vlastní pankreatické buňky. Nemocní pak musí celoživotně užívat inzulín.

2. Diabetes II. typu (non dependentní) - objevuje se v průměru po třicátém roku života, tvoří přibližně 90 % případů diabetu. Tento druh onemocnění je nezávislý na inzulínu. Vzniká poruchou uvolňování inzulínu ze slinivky břišní, popřípadě jeho sníženou účinností. Diabetes II. typu se vyvíjí z rezistence na inzulín. Slinivka může inzulín vylučovat, ale tělesné buňky na něj dostatečně nereagují. Nejběžnější příčinou vzniku tohoto typu je obezita.

3. Těhotenský diabetes - objevuje se u žen v průběhu těhotenství a po jeho skončení postupně odeznívá. Těhotenský diabetes je dáván do souvislosti s působením hormonů, nadváhou i dědičnými dispozicemi.

Nejzatíženějším orgánem je slinivka.

Slinivka břišní (pankreas) se řadí se mezi orgány trávicí soustavy. Leží pod bránicí v horní části břišní dutiny a je uložená přímo pod žaludkem. Funkčně tato žláza splňuje kritéria žlázy s vnější i vnitřní sekrecí.

Mezi nejznámější nemoci spojené se slinivkou patří CUKROVKA.

Nejsilnější energie slinivky je dopoledne mezi 9. a 11. hod.. Nejslabší pak večer mezi 21. a 23. hodinou. Slinivka ovlivňuje veškeré sliznice v těle, proto se problémy objevují ve všech slizničních orgánech od poruch trávení přes dýchací potíže až po poruchy menstruace.

Slinivka miluje vše sladké! Vy však určitě omezte rafinované cukry. Sladké, zdravé pokrmy (ovoce, med, aj.) doporučuji konzumovat a jsou povolené dle nastavení vnitřních orgánů mezi 9:00 - 11:00 hod., kdy vrcholí práce pankreasu a sleziny, je to ideální a jediná doba, kdy je tělo schopné dobře trávit sladké.

• zralé sladké ovoce (pokud je slinivka oslabená - pozor na slupky, zrníčka), ovoce NEKOMBINOVAT
• zeleninu - zelenou zeleninu, dýni, pastiňák, ředkev, kořenovou zeleninu, červenou řepu, kedlubny, sladké i klasické brambory, kukuřici, cibuli, brokolici..
• obiloviny - jáhly, pohanka, rýže..
• bylinky - zázvor, skořice, kmín, kurkuma, kardamon, máta, fenykl, šalvěj, petržel, pažitka..
• dostatečná hydratace - ideální jsou čaje a vlažná či teplá voda (při problémech se slinivkou je potřeba naprosto vyloučit alkohol a kávu).
• PŮST, popř. alepsoň jeden odlehčený den v týdnu
• pohyb
• aromaterapie
• obklopujte se ŽLUTOU barvou (podporuje funkci slinivky a sleziny)
• reflexní terapie (na obou chodidlech pod skloubením první nártní kůstky a první klínové kosti)

Cukrovka tak trochu z jiného úhlu pohledu:

SLINIVKA JE SPOJENA S LÁSKOU a schopností ji přijímat i dávat.

Pokuste se být tolerantnější, nebojte se, nekritizujte ostatní ani sebe, nepodceňujte ostatní ani sebe.

NETLAČÍTE MOC NA PILU?

Cukrovkáři často nedokáží dost dobře přijmout a uchopit svůj život, různé životní situace, překážky, vztahy atd..
Mám zkušenost, že cukrovkou trpí lidé, kteří mají potřebu mít věci přesně podle svých představ, prožívají pocit tlaku a nátlaku, cítí se tlačení, nebo naopak něco/někoho silou hrnou před sebou, prožívají jistou nespokojenost, atd.. Doporučuji, dívat se na svět, lidi, situace, práci, vztahy z toho pozitivního úhlu pohledu. Na všem (opravdu na VŠEM) si můžeme najít to "DOBRÉ". Možná to zní jako klišé, ale je to fakt. Cukrovka člověka upozorňuje na nedostatek lásky, máte pocit, že Váš život není dost sladký? Cukrovkáři mají trvalý pocit nenasycenosti. VY to však můžete změnit a já věřím, že to dokážete.

Klasická léčba diabetu I. stupně spočívá především v kontrolovaném dávkování inzulínu, dodržování stravovacího režimu a přiměřené pohybové aktivitě. U cukrovky II. typu je důležitá především dieta. Základem je snížení energetické hodnoty stravy, výrazné omezení příjmu jednoduchých cukrů a nasycených tuků a orientace na potraviny s nižším glykemickým indexem.

Uvedené doplňky stravy Dr. Nona mohou být kombinovány s předepsanými léky u obou typů (I. a II.) cukrovky.

V průběhu užívání některých přípravků může být nezbytné změnit dávkování inzulínu nebo léků, které snižují hladinu krevního cukru. Takovou změnu však MUSÍ schválit jen ošetřující lékař. Produkty Dr. Nona nemají status léku a vždy je nutná spolupráce s lékařem! 

Účinky produktů Dr. Nona se dostaví především při jejich dlouhodobém užívání.

Pokud bych měla dát smysluplnou radu v oblasti hledání informací o zdraví a výživě, snažte se vyhýbat jakýmkoli lifestylovým médiím, jejichž cílem je šíření informací primárně za účelem zvýšení zájmu, pozornosti a zisku.

U diabetiků primárně záleží na tom, jak si nastaví systém svého stravování s ohledem na zdravotní stav, tedy i užívání medikamentů. V oblasti doplňků je potřeba vycházet z koncepce stravy, kde na obecné úrovni je žádoucí doplňovat mikroživiny, které řídí kvalitu metabolických dějů (v základu tedy vitamíny a minerální látky). Není možné tvrdit, že jedna kategorie je důležitější, než ta druhá, obě mají svůj význam a jasně definovaný dopad na kvalitu metabolických pochodů. Protože je v praxi velmi náročné určit, co konkrétně tělu chybí, je rozumné zajistit přísun co nejširšího spektra těchto látek, ze kterých si organismus sám vybere to, co nejvíce potřebujete. Vše samozřejmě v patřičné kvalitě, nejlépe přírodního původu a v komplexech zajišťujících princip synergismu. Diabetes vždy vzniká jako projev odklonu od acidobazické rovnováhy. Proto osobně doporučuji využití Halokomplexu a veškeré procedury doporučované samotnou paní doktorkou Nonnou Kuchinou.

Návrh suplementace:

Gyseen - doporučuji užívat Gyseen 2x denně před jídlem.

Phase 9 (2 tobolky ráno). Velmi důležité jsou vitamíny B komplexu podporující tvorbu enzymů, které přeměňují glukózu na energii.

Okseen (2 tobolky denně).

Gonseen (individuální dávkování, ideálně ráno nalačno)

Ravseen - Pravidelná konzumace omega-3 kyselin zvyšuje hladinu HDL cholesterolu v krvi a tím snižuje riziko aterosklerózy. Ravseen prokazatelně upevňuje imunitní systém, snižuje rizkia srdcovo-cévních onemocnění, diabetu, mozkových příhod, odstraňuje deprese, předchází Alzheimerově chorobě, reguluje hladinu cukru v krvi, pomáhá při léčbě astmatu, a BEZVÝHRADNĚ PŘI HUBNUTÍ. Jakmile doplníme své menu omega tukem z Ravseenu - automaticky prodlužujeme vzdálenost na jedno tankování (v tom je ukryto nádherné tajemství). Protože s Ravseenem se dostavuje pocit sytosti, bez pocitu hladu. Největší předností Ravseenu je POTLAČENÍ APETITU. Ravseen vytváří v organismu vyvážený stav mezi inzulínem a glykogenem.

Multivitamin s antioxidanty Goldseen (individuální dávkování). Skutečné "ZLATO" v podobě vyváženého komplexu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky Halo-komplexu, jehož součástí je i Archebakterie (mateřská buňka) a koenzymu Ultrasome Q-10, který je pětkrát efektivnější než běžný Q-10, je Halo Goldseen jedinečným produktem, který nemá ve světě obdobu. Vzhledem ke svému složení se řadí mezi nejlepší přírodní profylaktické prostředky při mnoha problémech, zejména srdečně-cévních potížích. Goldseen je silný imunostimulátor a adaptogen a zajišťuje vyváženou směs všech zásadních vitamínů a minerálů - včetně zinku, horčíku i selenu.

Kvartet solí (koupele 2 x týdně + další individuálně doporučené procedury).

Dynamický hydratační krém (nanášet na poškozená místa pokožky (při vředech 2x denně).

Solaris tělové mléko

Pleťová bahenní maska (nanášet na nohy při poruchách trofiky pokožky na nohou).

Hallo Soupseen + další buněčná výživa Dr. Nona, která je silným regenerátorem a vitalizátorem vnitřního prostředí po čas choroby a rekonvalesce. Vytváří v těle prostředí, ve kterém se působení ostatních preparátů mnohokrát znásobuje.

Ve všech produktech Dr. Nona je ukryt HALO KOMPLEX, který obsahuje sodík, mangan, zinek, magnézium, kalium, síru, chlór a mnoho jiných blahodárných prvků. Působí jako ochránce buněčných membrán poškozených volnými radikály a také jako korektor nukleonových struktur. Halo komplex obsahuje Archeabakterii, která dokáže z dlouhodobého hlediska restrukturalizovat poškozenou DNA.

Všechny doplňky stravy je nutné zapíjet 1-2 sklenicemi čisté vody. Všechny kosmetické produkty se nanáší v malém množství na pokožku či sliznice, rychle se vstřebávají. Stačí nanášet velmi malé množství, protože biologicky aktivní látky jsou v nich obsažené ve vysokých koncentracích. Díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nona nízké.

Veškeré postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči.

GYSEEN