HALO FEMINSEEN DR. NONA

V určitém věku ženy začínají pociťovat symptomy menopauzy. V průběhu menopauzy dochází ke změnám v ženském organismu. Jde o proces snižování produkce estrogenů - ženských pohlavních hormonů, který má za následek ukončení menstruace.

Halo Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky. Pomáhá zmírnit problémy spojené s menopauzou, a to přírodními prostředky.

Halo Feminseen účinkuje na základě sójového fytoestrogenu, který regeneruje organismus, dodává vitalitu a pocit omlazení. V některých případech může způsobit i obnovení menstruačního cyklu.

Kombinace blahodárných účinků Halo-komplexua bylinek pomáhá navíc zlepšovat krevní oběh, zklidnit nervový systém a podpořit činnost trávicí soustavy.

Obsah: 60 kapslí

Účinné složky: sójový extrakt, hloh jednosemenný, čekanka obecná, máta peprná, Halo-komplex

  • zmírňuje nežádoucí příznaky menopauzy
  • zklidňuje nervovou soustavu
  • působí preventivně proti srdečním onemocněním
  • pomáhá při problémech oběhového systému
  • podporuje správnou činnost trávicí soustavy
Doporučená dávka: 2 tobolky denně (1 tobolka ráno a 1 tobolka večer) 5-10 min. před jídlem - zapít sklenicí vody.


DOPORUČENÁ CENA Kč 1 331,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 065,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 865,--

SKLADEM

1 331,00 Kč
Použití: během menopauzy 2 kapsle denně (1 tobolka ráno a 1 tobolka večer) 10 minut před jídlem, zapít sklenicí vody. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

MENOPAUZA

JSTE ŽENA STŘEDNÍCH LET A MÁTE STÁLE SE ZHORŠUJÍCÍ PROBLÉMY?  

Pak se u Vás objevuje hlavní z negativních příznaků menopauzy. 

S produkcí Dr. Nona se můžete vrátit zpět do skvělé kondice. Ve věku 45-55 let ženy začínají pociťovat symptomy menopauzy. Během tohoto období u nich dochází ke značným hormonálním a jiným biologickým výkyvům, které se projevují v řadě fyziologických, a především emočních příznaků. V průběhu menopauzy dochází ke změnám v ženském organismu. Začíná proces snižování produkce estrogenů - ženských pohlavních hormonů, což vede k ukončení menstruace.

  • atrofické změny vagíny
  • srdeční cévní poruchy (návaly, pocení, točení hlavy, šumění v uších, zvýšený tlukot srdce, bolesti hlavy)
  • psychické poruchy (depresivní stavy, nervozita, nespavost, rychlá únava, náladovost, zapomínání)
  • osteoporóza (bolesti v kloubech, pomočování, otoky)

Pomocí estrogenů (pohlavních hormonů) je možné tyto obtíže zmírnit. Nahrazování hormonů léky se nedoporučuje při onemocnění věnčitých tepen dolních končetin (křečové žíly), nádorech mléčných žláz, vysokém tlaku, při onemocnění jater a ledvin, při podezření na karcinní endometrii a při cukrovce. Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky.

Pomáhá prožít období menopauzy a přitom zůstat ženou energickou, žádoucí a sexy.

Tento prostředek pro omlazování ženského organismu je vyroben na základě sojového fytoestrogenu, který regeneruje organismus, zvyšuje energii, omlazuje pokožku a zlepšuje náladu. Kromě toho Feminseen pomáhá snížit váhu, odbourá nepříjemný pocit návalů a zlepšuje funkčnost srdce. V některých případech může způsobit i obnovení menstruačního cyklu.

Hloh jednosemenný

Hloh obsahuje vysoké množství antioxidantů, vitaminu C, vitaminy skupiny B, flavonoidy, glykosidy, třísloviny, pektin, karoteny, sacharidy, saponiny, éterický olej apod. Součástí květů je trimetylamin stimulující krevní oběh. Hloh je naprosto nezávadná léčivá rostlina, která je především hojně využívána pro dobré fungování srdce a oběhové soustavy. Tím pádem též ovlivňuje krevní tlak. Snižuje vysoký tlak, ale nízký zvyšuje. Hloh posiluje a prokrvuje srdeční sval, napomáhá rozšíření věnčitých tepen, zklidňuje nadměrné bušení a arytmii. Rovněž podporuje uvolňování a čištění vápenatých usazenin v cévách, zlepšuje krevní oběh. Také napomáhá prokrvení mozku. Dá se užívat při klasické angíně i angíně pectoris. Je výborným přírodním prostředkem v případě prevence před infarktem. Hloh má antisklerotické působení a prospívá i ženám v menopauze. Uklidňuje, dá se brát při nervové podrážděnosti, neuróze či v příp. nespavosti. 

Čekanka obecná

se používá jako prostředek pro lepší trávení a povzbuzení chuti k jídlu. Podporuje funkci jater, srdce a řeší močové kameny. Účinky: lehce močopudný, protizánětlivý, žlučopudný, digestivní. Stimuluje funkci jater a podporuje vylučování žluče a žaludečních šťáv. Podává se také proti chronické zácpě.

Máta peprná

má chladící a uklidňující účinky na tělo i mysl. Zásluhu na tom má vysoký obsah mentolu. Tato bylina obsahuje dobré množství manganu, mědi a vitamínu C. Kromě toho má máta antioxidační, protikřečové, antibakteriální, antifungální, antivirální i proti nadýmavé vlastnosti. Zmírňuje bolest hlavy, minimalizuje nevolnost, omezuje astma a alergie, zmírňuje bolesti svalů, působí proti stresu atd..

Halo-komplex™

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA