DR. NONA HALO FEMINSEEN | přírodní doplněk stravy | minerály | Mrtvé moře | menopauza, přechod, hormony, estrogen

Obsah: 60 kapslí

Účinné složky: sójový extrakt, hloh jednosemenný, čekanka obecná, máta peprná, Halo-komplex

Halo Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky. Pomáhá zmírnit problémy spojené s menopauzou, a to přírodními prostředky.

 • zmírňuje nežádoucí příznaky menopauzy
 • zklidňuje nervovou soustavu
 • působí preventivně proti srdečním onemocněním
 • pomáhá při problémech oběhového systému
 • podporuje správnou činnost trávicí soustavy

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 065 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 865 Kč

SKLADEM

1 331,00 Kč

V určitém věku ženy začínají pociťovat symptomy menopauzy. 

V průběhu menopauzy dochází ke změnám v ženském organismu. Jde o proces snižování produkce estrogenů - ženských pohlavních hormonů, které mají za následek ukončení menstruace.

Halo Feminseen účinkuje na základě sójového fytoestrogenu, který regeneruje organismus, dodává vitalitu a pocit omlazení. V některých případech může způsobit i obnovení menstruačního cyklu. Halo Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky. Pomáhá zmírnit problémy spojené s menopauzou, a to přírodními prostředky. Kombinace blahodárných účinků Halo-komplexua bylinek pomáhá navíc zlepšovat krevní oběh, zklidnit nervový systém a podpořit činnost trávicí soustavy.

V jednoduchosti je krása. Chceme-li lidem přinášet zdraví, duševní pohodu a radost ze života, není vhodné zatížit jejich přeplněný denní program složitými regeneračními procedurami. Proto Dr. Nona Kuchina vložila výsledky své výzkumné práce do produktů běžného užívání, které neovlivní režim a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vždy po ruce.

Doporučení Dr. Nona:

 • 2 tobolky denně (1 tobolka ráno a 1 tobolka večer) 5-10 min. před jídlem - zapít sklenicí vody.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Ve věku 45-55 let ženy začínají pociťovat symptomy menopauzy. Během tohoto období u nich dochází ke značným hormonálním a jiným biologickým výkyvům, které se projevují v řadě fyziologických, a především emočních příznaků. V průběhu menopauzy dochází ke změnám v ženském organismu. Začíná proces snižování produkce estrogenů - ženských pohlavních hormonů, což vede k ukončení menstruace.

 • atrofické změny vagíny
 • srdeční cévní poruchy (návaly, pocení, točení hlavy, šumění v uších, zvýšený tlukot srdce, bolesti hlavy)
 • psychické poruchy (depresivní stavy, nervozita, nespavost, rychlá únava, náladovost, zapomínání)
 • osteoporóza (bolesti v kloubech, pomočování, otoky)

Pomocí estrogenů (pohlavních hormonů) je možné tyto obtíže zmírnit. Nahrazování hormonů léky se nedoporučuje při onemocnění věnčitých tepen dolních končetin (křečové žíly), nádorech mléčných žláz, vysokém tlaku, při onemocnění jater a ledvin, při podezření na karcinní endometrii a při cukrovce. Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky.

Dr. Nona pomáhá prožít období menopauzy a přitom zůstat ženou energickou, žádoucí a sexy

Tento prostředek pro omlazování ženského organismu je vyroben na základě sojového fytoestrogenu, který regeneruje organismus, zvyšuje energii, omlazuje pokožku a zlepšuje náladu. Kromě toho Feminseen pomáhá snížit váhu, odbourá nepříjemný pocit návalů a zlepšuje funkčnost srdce. V některých případech může způsobit i obnovení menstruačního cyklu.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA