DR. NONA HALO FEMINSEEN | doplněk stravy | Mrtvé moře

Obsah: 60 kapslí

Účinné složky: sójový extrakt, hloh jednosemenný, čekanka obecná, máta peprná, Halo-komplex

Halo Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky. Pomáhá zmírnit problémy spojené s menopauzou, a to přírodními prostředky.

SKLADEM

1 380,00 Kč 1 100,00 Kč

Dr. Nona pomáhá ustát období menopauzy a přitom zůstat ženou energickou, žádoucí a sexy. Ve věku 45-55 let ženy začínají pociťovat symptomy menopauzy. Během tohoto období u nich dochází ke značným hormonálním a jiným biologickým výkyvům, které se projevují v řadě fyziologických, a především emočních příznaků. V průběhu menopauzy dochází ke změnám v ženském organismu. Začíná proces snižování produkce estrogenů.

Halo Feminseen účinkuje na základě sójového fytoestrogenu, který regeneruje, dodává vitalitu a pocit omlazení. Halo Feminseen je určen pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léky. Kombinace blahodárných účinků Halo-komplexua bylinek pomáhá na více úrovních.

Doporučení Dr. Nona: 2 tobolky denně (1 tobolka ráno a 1 tobolka večer) 5-10 min. před jídlem - zapít sklenicí vody.

Všechny výrobky Dr. Nona mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • Působení Halo Okseenu se zvýší při současnému používání dalších druhů produktů Dr. Nona.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

  • Všechny produkty nesou ochrannou známku Dr. Nona International a při nákupu výrobků Dr. Nona můžete těžit z konzultací, slev a dalších výhod, které program individuálně nabízí.

  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů a Halo Complexu™. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA