HALO DAKSEEN PLUS DR. NONA

NOVINKA

Ideální zdravá svačinka! Nové složení obohacené o další unikátní přísady. 

HALO DAKSEEN PLUS DR. NONA - obsahuje všechny vitamíny, které jsou potřebné pro uchování dobré kondice a krásy. 

Vitamíny a minerály se přímo podílí na regulaci všech důležitých procesů, probíhajících v lidském organismu. Proto je Halo Dakseen Plus ideální doplněk redukčních diet. 

Složení: Sůl z Mrtvého moře, Opuntia Ficus Indica, oranžová vlákna - pomeranč Valencie, karob, opuncie mexická, indická rýže, vitamíny C, B3, B2, B6, B12, kyselina listová, vitamíny A, E, D3, zinek. 

Energetická tyčinka bohatá na vitamíny, minerální látky, antioxidanty a vlákninu. 

Obsah balení: 10 tyčinek (300g)

990,00 Kč
HALO DAKSEEN PLUS DR. NONA LOYALTY & REWARDS CLUB
HALO DAKSEEN PLUS DR. NONA LOYALTY & REWARDS CLUB

SUŠENÉ DATLE

Již ve starověku lidé věřili, že datle obsahují všechny základní živiny, potřebné pro zdravý vývoj člověka. Starověcí lidé si je proto brali jako zásoby jídla, když se pouštěli na dlouhou cestu. Stěny chrámů v Asýrii a Babylónu byly zdobeny reliéfy těchto vzácných plodů. 

Datle jsou bohaté na měď, železo, hořčík, zinek, mangan, draslík, vápník a vitamíny A, C, B1, B2 a B6. Obsahují 23 různých aminokyselin, které se nachází pouze v tomto ovoci. Datle posilují celý organismus a mimo jiného obsahují vysoký podíl vlákniny! 

Podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je i tento výrobek naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. Receptura byla vyvinuta tak, aby měl Halo Dakseen širokospektrální využití.

 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Produkty Dr. Nona nejsou léky a zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Všechny výrobky mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 
 • Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

  Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

  V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi.

  Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA