DĚTSKÝ ŠAMPON DR. NONA

Vyprodáno

Dětský šampon je ideální pro každodenní mytí jemných, křehkých vlasů dětí, ale i dospělých. Snadno se oplachuje a po jeho použití se vlasy lehce rozčesávají. Při styku s očima neštípe. Regeneruje a vyživuje vlasovou pokožku a má jemnou dlouhotrvající vůni.

Objem: 200 ml

Účinné složky: Halo Komplex, výtažek z heřmánku, výtažek z aloe vera, výtažek z bavlníku, olej z katránu etiopského, výtažek z ovsa, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

  • Neštípe do očí
  • Je hypoalergenní
  • Je dermatologicky testovaný
  • Je vhodný i pro citlivé vlasy a pokožku hlavy
Naneste menší množství Dětského šamponu na mokré vlasy, jemně promasírujte a poté dobře opláchněte.


DOPORUČENÁ CENA Kč 476,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 380,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 310,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

476,00 Kč

Mám mega radost za sebe i všechny maminky.

Dr. Nona nabízí dětskou řadu a každé miminko s ní dostane tu maximální a možnou a blahodárnou péči ARCHEATERAPIE.

Každá máma je pro své dítě

absolutním středem VESMÍRU.

DĚTSKÁ ŘADA DR. NONA

Hýčej a nech se hýčkat.

Velice čisté, hypoalergenní, bezpečné a nezávadné produkty pro děti se řadí mezi mou velmi oblíbenou a denně používanou řadu. Produkty jsou vhodné pro každodenní péči o velmi citlivou dětskou pokožku. Ale nic nebrání a neomezuje v používání všech, bez rozdílu věku a pohlaví.

Ideální řešení a blahodárné účinky Mrtvého moře pro celou rodinu.

Proč Mrtvé moře a Dr. Nona?

Terapie láskou

Dětská sada Dr. Nona prošla velmi přísným dermatologickým testováním a je primárně vytvořena pro tu nejjemnější miminkovsou pokožku. Produkty Dr. Nona jsou výživou pro buňky, udržují stabilní úroveň vlhkosti, regulují proces látkové výměny, regenerují a vysoce hydratují pokožku, zklidňují, harmonizují atd..

Vyberte si pro sebe a své děti produkty Dr. Nona - investice se mnohonásobně vrátí!

Originalita a vysoká kvalita produktů je opakovaně potvrzována certifikací GMP a ISO. Pod kvalitou je osobně podepsána i samotná paní Dr. Nona Kuchina. Získání např. certifikátu GMP je ve světovém měřítku vzácností a svědčí nejen o vysoké kvalitě a čistotě, ale i pravdivosti, kdy společnosti musejí na etiketu svých výrobků uvádět celé a pravdivé složení produktu. Mnoho společností takto nefunguje a dochází ke klamání spotřebitele. To se Vám s Dr. Nonou nemůže stát.

DĚTSKÝ ŠAMPON DR. NONA

Dětský šampon je vyvinut pro každodenní mytí křehkých dětských vlásků. Snadno se oplachuje a po jeho použití se vlasy lehce rozčesávají. Regeneruje citlivou vlasovou pokožku a dodává jí jemnou, čistou a nádhernou vůni.

Při styku s očima neštípe, nedráždí. 


Neobsahuje parabeny!

Dětský šampon je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla miminek, dětí, ale i dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přípravek je opravdu velmi šetrný. Použití šampónu je velmi univerzální a pokud budete chtít, prozradím Vám i další recepty, jak můžete s tímto univerzálním produktem pracovat a využít jeho skvělých schopností v každodenním životě. 

V případě zájmu jsem zde pro Vás

i pro Vaše maličkaté lásky.

Pomohu s výběrem, poradím mnoho tipů a vyzkoušených receptů, jak dokážete zvládat každodenní překážky a nástrahy při péči o miminka a to již od narození (růst zoubků, ošetření pupíčku, horečky, dýchací problémy, odřeniny, rány, opruzeniny, rýma, respirační onemocnění, ekzémy, příprava na očkování, laktační potíže, masáže, uklidňující koupele a mnoho jiného..

Mám 2 děti a opravdu bohaté zkušenosti.

Povedu Vás, budu naslouchat, budeme řešit a opravovat, pokusíme se společně nalézt příčinu problému, budeme tvořit, objevovat. Neváhejte se na mne, prosím, kdykoliv obracet.