CordyMax Cs-4®|doplněk stravy z houby cordyceps sinensis | Pharmanex®

CordyMax Cs-4 je vlastní normovaný výtažek z houby Cordyceps sinensis.

Produkt CordyMax Cs-4 je díky svému exkluzivnímu složení v Číně uznáván jako produkt z fermentované houby Cordyceps, který nabízí zajímavé přínosy.

Druh Cs-4 je výsledkem 15 let rozsáhlého vědeckého výzkumu. Produktu CordyMax Cs-4 byla dokonce udělena ochrana duševního vlastnictví a může se jako jediná řada chlubit uznáním čínské vlády. CordyMax Cs-4 je vyráběn podle procesu kvality 6S společnosti Pharmanex® a je normovaný podle vysokoúčinné kapalinové chromatografie (HPLC) - nástroje používaného k určení chemického složení jakéhokoli vzorku - pro zaručení účinku a stálých výsledků aktivních složek.

Velikost balení: 120 kapslí, čistá hmotnost 74 g 

SKLADEM

1 173,00 Kč
Please select variants first

Složení: Cordyceps sinensis (Berk.) Sacc. podhoubi (85% - 2100 mg/4 kapsle), kapsle (želatina). Může obsahovat sóju.

Vyrobeno v USA výhradně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A., Imp.: Nu Skin Netherlands B.V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, The Netherlands.

Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

Všechny produkty nesou ochrannou známku a při nákupu výrobků NuSkin můžete těžit z konzultací, slev a dalších výhod, které program individuálně nabízí.

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

CHCETE SLEVU? CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?