CordyMax Cs-4®|doplněk stravy z houby cordyceps sinensis|Pharmanex®

CordyMax Cs-4 je vlastní normovaný výtažek z houby Cordyceps sinensis, který pomáhá posilovat tělo a chránit játra a ledviny.

Produkt CordyMax Cs-4 je díky svému exkluzivnímu složení v Číně uznáván jako produkt z fermentované houby Cordyceps, který nabízí zajímavé přínosy.

Druh Cs-4 je výsledkem 15 let rozsáhlého vědeckého výzkumu. 

Produktu CordyMax Cs-4 byla dokonce udělena ochrana duševního vlastnictví a může se jako jediná řada chlubit uznáním čínské vlády. 

CordyMax Cs-4 je vyráběn podle procesu kvality 6S společnosti Pharmanex® a je normovaný podle vysokoúčinné kapalinové chromatografie (HPLC) - nástroje používaného k určení chemického složení jakéhokoli vzorku - pro zaručení účinku a stálých výsledků aktivních složek.

Velikost balení: 120 kapslí, čistá hmotnost 74 g 

SKLADEM

1 173,00 Kč

Složení: Cordyceps sinensis (Berk.) Sacc. podhoubi (85% - 2100 mg/4 kapsle), kapsle (želatina). Může obsahovat sóju.

Vyrobeno v USA výhradně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A., Imp.: Nu Skin Netherlands B.V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, The Netherlands.

Produkty řady Pharmanex® poskytují nutriční řešení, která podporují vyváženou a zdravou stravu a pomáhají dosáhnout zdravějšího životního stylu. JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŘEJNĚ VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

CHCETE SLEVU? CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?