DR. NONA CESTOVNÍ SET | Dynamický hydratační krém | Balzám na oční vrásky | Krém na ruce a nehty | Solaris tělové mléko | přírodní kosmetika z vod a solí Mrtvého moře | vzorky

Vyprodáno

Objem: 4 x 5ml

Dynamický hydratační krém - 5 ml
Solaris D.N. - tělové mléko - 5 ml
Krém na ruce a nehty - 5 ml
Balzám na oční vrásky - 5 ml

NEOBSAHUJÍ PARABENY!

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 305 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 250 Kč

SKLADEM

382,00 Kč

Praktický a všestranný set krémů z produkce Dr. Nona. 

Nejen pro ty, kteří ještě krémy neznají a chtěli by si vyzkoušet jejich blahodárné účinky a vlastnosti. Tyto 4 krémy jsou skvělé a TOP jako vzorečky na vyzkoušení, než si koupíte celé standardní balení krémů.    

Cestovní set je velice praktickým pomocníkem a vejde se do každé toaletní tašky, kabelky, a proto můžete mít vždy základní produkty u sebe. Na cestách, v práci a všude mimo svůj domov. Výhodou je možnost vlastního doplňování z většího balení. Já jsem si tuto variantu opravdu oblíbila a cestovní set mám neustále po ruce.

Veškeré produkty jsou velmi ekonomické. Také při používání vzorníků, si toho všimnete. Například, jeden vzorek Balzámu na oční vrásky Vám vystačí na dlouhou dobu. Nejde o množství, ale o účinnost, vstřebatelnost a další neskutečnou práci tohoto krému (to stejné platí o Dynamiku, Solarisu, Hand krému).

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Jednoho dne se mi do cesty připletla vědkyně, lékařka a žena s ohromným srdcem. Žena, která vyhrála boj s rakovinou a před více než 25 lety přivedla na trh naprosto dokonalé produkty s blahodárnou Archebakterií z Mrtvého moře "Dr. Nona". Zkrátka nešlo nevyzkoušet produkt, který nemá ve světě konkurenci a to co jsem zažila, nakonec rozhodlo, že se nevrátím zpět do své původní práce a budu šířit krásné poselství vědomého stravování a sílu patentovaných produktů a technologií Dr. Nona dál.

Výsledkem bylo, že dnes pomáhám stovkám svých klientů, kteří chtějí kvalitně žít a slepovat nálepky svých diagnóz přirozenou, přírodní a nenásilnou cestou. Život je nádherná hra.

Dynamický hydratační krém

Solaris D. N. - tělové mléko

Krém na ruce a nehty

Balzám na oční vrásky

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA