CESTOVNÍ SET DR. NONA|Dynamický hydratační krém|Balzám na oční vrásky|Krém na ruce a nehty|Solaris tělové mléko|přírodní kosmetika z vod a solí Mrtvého moře|vzorky

Vyprodáno

Cestovní set Dr. Nona

Objem: 4 x 5ml

Dynamický hydratační krém - 5 ml
Solaris D.N. - tělové mléko - 5 ml
Krém na ruce a nehty - 5 ml
Balzám na oční vrásky - 5 ml

Osobně velice doporučuji tento praktický a všestranný set krémů z produkce Dr. Nona. Nejen pro ty, kteří ještě krémy neznají a chtěli by si vyzkoušet jejich blahodárné účinky a vlastnosti. Tyto 4 krémy jsou skvělé a TOP (jako vzorečky na vyzkoušení, než koupíte celé standardní balení krémů).

Cestovní set je velice praktickým pomocníkem a vejde se do každé toaletní tašky, kabelky, a proto můžete mít vždy základní produkty u sebe, na cestách, v práci a všude mimo svůj domov. Výhodou je možnost vlastního doplňování z většího balení. Já jsem si tuto variantu opravdu oblíbila a cestovní set mám neustále po ruce.

Veškeré produkty jsou velmi ekonomické. Také při používání vzorníků, si toho všimnete. Například, jeden vzorek Balzámu na oční vrásky Vám vystačí na dlouhou dobu. Nejde o množství, ale o účinnost, vstřebatelnost a další neskutečnou práci tohoto krému (to stejné platí o Dynamiku, Solarisu, Hand krému).

NEOBSAHUJÍ PARABENY!

DOPORUČENÁ CENA Kč 382,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 305,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 250,--

SKLADEM

382,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU VEŘEJNĚ SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

Objem: 4 x 5 ml 

Dynamický hydratační krém

Solaris D. N. - tělové mléko

Krém na ruce a nehty

Balzám na oční vrásky

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA