AgeLOC® LumiSpa® | sada profesionální pleťové péče | NuSkin®

Naprosto unikátní systém péče o pleť, který přináší dramatickou obnovu pleti, hloubkové čištění a masáž v jednom ošetření. AgeLOC LumiSpa, vynalezený společností Nu Skin a testovaný dermatologem, je inspirován studiemi genové exprese produkce kožních proteinů.

DOPORUČENÁ CENA Kč 6.869,-- e-shop. K uplatnění (skutečně pozoruhodných) SLEV mě kdykoliv kontaktujte a nebo použijte rovnou číslo Brand Affiliate CZ00011802 u společnosti NuSkin

Čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků profesionálního kosmetického ošetření. Jen důkladnou a kvalitní přípravou a čištěním pleti dosáhnete efektivních výsledků kompletního kosmetického ošetření.

SKLADEM 

6 869,00 Kč

Začněte si plnit sen o dokonalé pleti s celosvětově nejuznávanější technologií

Jste připraveni na dokonalost? Prvotřídní, dvojčinný systém péče o pleť, který přináší dramatickou obnovu pleti a hloubkové čištění v jednom ošetření. Zažijte jasnější, měkčí, hladší pokožku a povzbuzující masáž obličeje. Jednoduše strávíte pouhé dvě minuty dvakrát denně, abyste si užili mladistvě vyhlížející pleť již za dva týdny. Naše kosmetické produkty a produkty k osobní péči Nu Skin se zaměřují na zdroje a známky stárnutí pokožky a pomáhají lidem vypadat a cítit se mladší. 

KUP TEĎ LumiSpa®

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?