AgeLOC® LumiSpa®|sada profesionální pleťové péče|přístroj k hloubkovému čištění|obnova|komplexní pleťové ošetření|NuSkin®

TOP PRODUKT

Naprosto unikátní systém péče o pleť, který přináší dramatickou obnovu pleti a hloubkové čištění v jednom ošetření. Produkty a technologie Nu Skin, které aktivně podporují tvorbu kolagenu v pleti.

AgeLOC LumiSpa, vynalezený společností Nu Skin a testovaný dermatologem, je inspirován studiemi genové exprese produkce kožních proteinů.

DOPORUČENÁ CENA Kč 6.869,-- e-shop. K uplatnění (skutečně pozoruhodných) SLEV mě kdykoliv kontaktujte a nebo použijte rovnou číslo Brand Affiliate CZ00011802 u společnosti NuSkin

Čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků profesionálního kosmetického ošetření. Jen důkladnou a kvalitní přípravou a čištěním pleti dosáhnete efektivních výsledků kompletního kosmetického ošetření. 

AgeLOC LumiSpa, přináší profi ošetření, hloubkové čištění a dokonalou masáž do pohodlí Vašich domovů. 

SKLADEM 

6 869,00 Kč

Začněte si plnit sen o dokonalé pleti s celosvětově nejuznávanější technologií

Jste připraveni na dokonalost? 

Prvotřídní, dvojčinný systém péče o pleť, který přináší dramatickou obnovu pleti a hloubkové čištění v jednom ošetření. V životě bych neuvěřila, kdybych efekt a účinnost Lumi Spa nezažila na vlastní pokožce. Zažijte jasnější, měkčí, hladší pokožku a povzbuzující masáž obličeje. Jednoduše strávíte pouhé dvě minuty dvakrát denně, abyste si užili zdravější a mladistvě vyhlížející pleť již za dva týdny (toto není marketing toto je SKUTEČNOST).

Naše kosmetické produkty a produkty k osobní péči Nu Skin se zaměřují na zdroje a známky stárnutí pokožky a pomáhají Vám vypadat a cítit se mladší. 

přístroj

Klinicky poskytované výhody:

12týdenní studie s použitím ageLOC LumiSpa odhalila, že u osob, které tento produkt používaly, došlo ke zlepšení pleti:

  • Hladkost, měkkost, textura, jasnost, záře.

Účastníci si všimli několika z těchto vylepšení již po jednom použití (sama patřím do této skupiny). Přístroj je možné používat ve sprše, vaně. 

hlavy

AgeLOC LumiSpa nabízí:

  • Normální ošetřovací hlava (vhodná pro většinu typů pleti).
  • Pevná ošetřovací hlava (poskytuje intenzivnější čistící zážitek, je nejvhodnější pro mastnou pleť nebo pro ty, kteří mají odolnější pleť).

Hlavy jsou:

  • Hygieničtější než kartáče.
  • Antimikrobiální , působí proti bakteriím.
  • Snadné čištění.

Hlava se silikonovým povrchem lékařského stupně se pohybuje v přesné frekvenci, aby podpořila dynamickou, viditelnou obnovu pokožky pro hladší a jemnější pocit pokožky již po jednom použití.

čisticí krémy

Vědecky formulované čisticí krémy ageLOC umožňují přesné, odpružené čištění a interakci s pokožkou. Užijte si jemný čistící zážitek, protože čisticí prostředky obnovují vaši pokožku, aniž by se zbavila přirozené vlhkosti. Tyto čisticí prostředky byly speciálně vytvořeny pro použití s ​​ageLOC LumiSpa. Jsou navrženy tak, aby pracovaly synergicky s protiběžným pohybem hlav. Přesná textura a viskozita pomáhají ošetřujícím hlavám efektivně klouzat a přilnout k pokožce, aby bylo dosaženo optimálního účinku regenerace pokožky a čištění.

KUP TEĎ LumiSpa®

NAHLÉDNĚTE DO MÉHO OBCHODU NU SKIN A OBJEVTE ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ CÍTIT SE A VYPADAT SKVĚLE

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?