VYTVOŘTE SI DOMOV BEZ CHEMIE

Váš nový ekologický projekt "jen utěrka a voda"

PODPORA ZDRAVÍ A EKOLOGIE 

UKLÍZENÍ A PÉČE BEZ POUŽÍVÁNÍ CHEMICKÝCH PROSTŘEDKŮ  

JEDNODUCHOST, DLOUHÁ ŽIVOTNOST, PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE 

 • Proč chcete domov bez nebezpečných chemických látek, těžkých kovů, PVC, karcinogenů, alergenů? 
 • Proč se mnou ještě dnes začnete aktivně řešit péči o své tělo a EKO úklid prostorů, ve kterých se pohybujete |domov, chata, kanceláře, ordinace, čekárny aj.|?

Všichni jsme tak odlišní, ale existují věci, které nás spojují. Jednoduché věci, po kterých toužíme: krása, zdraví, čistota, pohodlí. 

Jak to zařídit, aby byly v našich životech neustále přítomné? Sama jsem nutně potřebovala něco levného, jednoduchého, ekologického a hlavně funkčního. Z celého srdce jsem si přála vytvořit čistý, voňavý a eko-prostor okolo sebe a svých blízkých (nejsem dokonalá a stále mám co dohánět). Většina mých pokusů o netoxickou domácnost vždy končila fiaskem. Dnes mi na uklízení stačí jen čistá voda a utěrka.

V únoru 2020 na Evropský trh vstoupil nový projekt, jedno z nejjednodušších a nejuniverzálnějších řešení nabídli světu japonští vědci, kteří přišli s materiálem s jedinečnou strukturou štěpeným mikrovláknem AQUAmagic. Tato účinná, ekologická a úsporná technologie dnes mění svět a život každého z nás k lepšímu!

Používám a každý den testuji ve své domácnosti nanotechnologie (za pár kaček a dostupné pro každého), které nám všem mohou výrazně pomoci očistit prostor a ozdravit domov od zbytečné toxicity. Musím konstatovat, že jsou to skutečně ty nejlepší produkty pro lidi, kteří si zvolili vědomý přístup k životu!  

ZDRAVÍ JE DISCIPLÍNA

a k cíli nikdy nevede jen jedna cesta. Jsem připravena poskytnout Vám ten nejjednodušší návod na to, jak pracovat na trvalých, udržitelných změnách a novém životním stylu, který bude vyhovovat přesně Vašim potřebám a individualitě. Co tedy dělat, když jste na začátku, když chcete vyhodit (darovat) plastové lahvičky podivného složení na umývání a konečně začít žít svůj spokojený život bez zdraví zatěžující chemie? Jen Vy sami jste schopni zjednat nápravu, nevíte jak na to? Kontaktujte mě, chcete-li více informací k celému EKO-PROJEKTU. 

Nebo si rovnou napište o svůj unikátní odkaz pro získání slev, hodnotných dárků a dalších nečekaných možností, jak očistit tělo, domácnost a prostor, ve kterém se pohybujete. 

Nezajímají Vás dárečky a chcete jít rovnou nakupovat? 

Společnost myGreenway zaručuje jednotné ceny produktů pro každého. Nerozlišuje cenu velkoobchodní a maloobchodní. Výhodné nákupy a dárkové bonusy jsou velmi dobře propracovaným nástrojem společnosti. Jsou dostupné pouze po vygenerování speciálního odkazu, který Vám na požádání zašlu. Potřebujete ty nejlepší produkty, protože jste si vybrali vybrali vědomý ekologický přístup ke svému životu! 

 • Úklid rychle a účinně bez poškození povrchu.
 • Úklidové saponáty (ani ty ekologické) už nebudete nikdy potřebovat.
 • Úklid Vás bude bavit.
 • Produkty absorbují a zadržují tekutinu a nečistoty 7x více, než je jejich hmotnost.
 • K odstranění nečistot stačí běžná voda. Současně je účinnost čištění 3-4krát vyšší než u běžných utěrek. Od teď začnete pracovat jen s utěrkou a vodou, hravě zvládnete silné mastné nánosy na digestoři, na obkladech. Když přidáte přírodní čistící pastu, lehce odstraníte silné spáleniny v troubě a třeba i na zahradním grilu. Utěrkami AQUAmagic vyčistíte obuv, vyřešíte úklid textilního i koženého potahu na sedací soupravě, nebo v autě. Úklid se stane zábavnou hrou pro každého.
 • Na sucho (nenavlhčené) pohlcují prach, mají antistatický účinek. Suchá utěrka vyrobená z ultra tenkého mikrovlákna odstraňuje až 100% statické elektřiny (počítače, televizory, nábytek, podlahy) Antistatický účinek trvá až 2 týdny.
 • Mají antibakteriální vlastnosti, zabraňují výskytu a růstu bakterií, včetně patogenů, díky obsahu nanočástic stříbra.
 • Po použití produktů zůstává "klinicky" čistý povrch. Mikrovlákno odstraňuje z povrchu předmětů lepivou vrstvu, ve které mikroorganismy žijí, a to je mnohem účinnější než jejich pouhé zničení.
 • Zachování zdraví celé rodiny. Nejmenší částice prachu a nečistot jsou absorbovány do tkaniny spolu s bakteriemi, plísněmi a mikroskopickými roztoči, což zvyšuje hygienický a hygienický stav domácnosti.
 • Ušetříte peníze za nákup čistících prostředků a uspoříte mnoho času a energie při úklidu.
 • Přestanete hromadit plastový odpad a budete se podílet na zlepšení kvality života na planetě pro další generace.
 • Vysoká odolnost proti opotřebení, produkty dlouhodobě udržují dokonalý vzhled.  

Zažijte také ten pocit, kdy si konečně můžete dovolit vyhodit tu hnusnou chemickou směsku gelů, past, saponátů, leštidel, rozpouštědel, pracích prášků? A věřte, že to bude jen první krůček. V životě se vždy vyplatí eliminace používané chemie. Mám sama na sobě i praxí potvrzeno, že člověk, který jednou vyzkouší tyto ekologické produkty, nebude se nikdy vracet k opakovaným nákupům chemických čistících prostředků.

V poště mi denně přistanou nádherné zpětné vazby o zlepšení stavu ekzematické pokožky, ústupu dýchacích problémů a to je jen zlomek z toho, co dokáže udělat s tělem čistější a ekologičtější prostor. 

ŽIVOT BEZ CHEMIE JE MOŽNÝ

Žijeme v době jedové, plastické, toxické. Divíme se naší "HIT", alergiím, intolerancím, oslabení orgánů. Já už se nedivím ničemu, já už vše jen přijímám a pozoruji. Konám dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. A nabízím i Vám aktivně přemýšlet, máme před sebou nádherné řešení, jak eliminovat přemíru škodlivých, toxických, syntetických látek, jak je nahradit je za bezpečnější variantu "utěrka a voda". To bude dnes to nejmenší, co můžete pro sebe a své blízké udělat. 

Někteří lidé si z non-toxic domácnosti a z jídla udělali náboženství. Svým fanatickým jednáním si dle mého názoru jen otravují život (obrazně řečeno). Pro mne je důležité dělat vše s lehkostí a netlačit na pilu. Myslím si, že vše co dělám, by mi mělo v první řadě a na prvním místě, přinášet radost a uspokojení. Na tom mi záleží a to je pro mě nejdůležitější. Ekologický projekt Greenway mi do života přinesl báječné poznání patentovaných technologií a já se o ně s Vámi s láskou rozdělím. 

KONTAKTUJTE MĚ?