VYTVOŘ SI DOMOV BEZ CHEMIE

Tvůj nový ekologický projekt "jen utěrka a voda"

PODPORA EKOLOGIE 

UKLÍZENÍ A PÉČE BEZ POUŽÍVÁNÍ CHEMICKÝCH PROSTŘEDKŮ  

JEDNODUCHOST, DLOUHÁ ŽIVOTNOST, PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE 

 • Proč chceš domov bez nebezpečných chemických látek, těžkých kovů, PVC, karcinogenů, alergenů? 
 • Proč se mnou ještě dnes začneš aktivně řešit péči o své tělo a EKO úklid prostorů, ve kterých se pohybuješ |domov, chata, kanceláře, ordinace, čekárny aj.|?

Všichni jsme tak odlišní, ale existují věci, které nás spojují. Jednoduché věci, po kterých toužíme: krása, zdraví, čistota, pohodlí. 

Jak to zařídit, aby byly v našich životech neustále přítomné? Sama jsem nutně potřebovala něco levného, jednoduchého, ekologického a hlavně funkčního. Z celého srdce jsem si přála vytvořit čistý, voňavý a eko-prostor okolo sebe a svých blízkých (nejsem dokonalá a stále mám co dohánět). Většina mých pokusů o netoxickou domácnost vždy končila fiaskem. Dnes mi na uklízení stačí jen čistá voda a utěrka.

V únoru 2020 na Evropský trh vstoupil nový projekt, jedno z nejjednodušších a nejuniverzálnějších řešení nabídli světu japonští vědci, kteří přišli s materiálem s jedinečnou strukturou štěpeným mikrovláknem AQUAmagic. Tato účinná, ekologická a úsporná technologie dnes mění svět a život každého z nás k lepšímu!

Používám a každý den testuji ve své domácnosti nanotechnologie (za pár kaček a dostupné pro každého), které nám všem mohou výrazně pomoci očistit prostor a ozdravit domov od zbytečné toxicity. Musím konstatovat, že jsou to skutečně ty nejlepší produkty pro lidi, kteří si zvolili vědomý přístup k životu!  

ZDRAVÍ JE DISCIPLÍNA

a k cíli nikdy nevede jen jedna cesta. Jsem připravena poskytnout ti ten nejjednodušší návod na to, jak pracovat na trvalých, udržitelných změnách a novém životním stylu, který bude vyhovovat přesně tvým potřebám a individualitě. Co tedy dělat, když jsi na začátku, když chceš vyhodit (darovat) plastové lahvičky podivného složení na umývání a konečně začít žít svůj spokojený život bez zdraví zatěžující chemie? Jen ty sama jsi schopná zjednat nápravu, nevíš jak na to? Kontaktuj mě, chceš-li více informací k celému EKO-PROJEKTU. 

Nebo si rovnou napiš o svůj unikátní odkaz pro získání slev, hodnotných dárků a dalších nečekaných možností, jak očistit tělo, domácnost a prostor, ve kterém se každý den pohybuješ. 

Nezajímají tě dárečky a chceš jít rovnou nakupovat? 

Společnost myGreenway zaručuje jednotné ceny produktů pro každého. Nerozlišuje cenu velkoobchodní a maloobchodní. Výhodné nákupy a dárkové bonusy jsou velmi dobře propracovaným nástrojem společnosti. Jsou dostupné pouze po vygenerování speciálního odkazu, který ti na požádání zašlu. Potřebuješ ty nejlepší produkty, protože jsi si správně vybrala vědomý ekologický přístup ke svému životu! 

 • Úklid rychle a účinně bez poškození povrchu.
 • Úklidové saponáty (ani ty ekologické) už nebudeš nikdy potřebovat.
 • Úklid tě bude bavit.
 • Produkty absorbují a zadržují tekutinu a nečistoty 7x více, než je jejich hmotnost.
 • K odstranění nečistot stačí běžná voda. Současně je účinnost čištění 3-4krát vyšší než u běžných utěrek. Od teď začneš pracovat jen s utěrkou a vodou, hravě zvládneš silné mastné nánosy na digestoři, na obkladech. Když přidáš přírodní čistící pastu, lehce odstraníš silné spáleniny v troubě a třeba i na zahradním grilu. Utěrkami AQUAmagic vyčistíš obuv, vyřešíš úklid textilního i koženého potahu na sedací soupravě, nebo v autě. Úklid se stane zábavnou hrou pro každého.
 • Na sucho (nenavlhčené) pohlcují prach, mají antistatický účinek. Suchá utěrka vyrobená z ultra tenkého mikrovlákna odstraňuje až 100% statické elektřiny (počítače, televizory, nábytek, podlahy) Antistatický účinek trvá až 2 týdny.
 • Mají antibakteriální vlastnosti, zabraňují výskytu a růstu bakterií, včetně patogenů, díky obsahu nanočástic stříbra.
 • Po použití produktů zůstává "klinicky" čistý povrch. Mikrovlákno odstraňuje z povrchu předmětů lepivou vrstvu, ve které mikroorganismy žijí, a to je mnohem účinnější než jejich pouhé zničení.
 • Zachování zdraví celé rodiny. Nejmenší částice prachu a nečistot jsou absorbovány do tkaniny spolu s bakteriemi, plísněmi a mikroskopickými roztoči, což zvyšuje hygienický a hygienický stav domácnosti.
 • Ušetříš peníze za nákup čistících prostředků a uspoříš mnoho času a energie při úklidu.
 • Přestaneš hromadit plastový odpad a budeš se podílet na zlepšení kvality života na planetě pro další generace.
 • Vysoká odolnost proti opotřebení, produkty dlouhodobě udržují dokonalý vzhled.  

Zažij také ten pocit, kdy si konečně můžeš dovolit vyhodit tu hnusnou chemickou směsku gelů, past, saponátů, leštidel, rozpouštědel, pracích prášků? A věř, že to bude jen první krůček. V životě se vždy vyplatí eliminace používané chemie. Mám sama na sobě i praxí potvrzeno, že člověk, který jednou vyzkouší tyto ekologické produkty, nebude se nikdy vracet k opakovaným nákupům chemických čistících prostředků.

V poště mi denně přistanou nádherné zpětné vazby o zlepšení stavu ekzematické pokožky, ústupu dýchacích problémů a to je jen zlomek z toho, co dokáže udělat s tělem čistější a ekologičtější prostor. 

ŽIVOT BEZ CHEMIE JE MOŽNÝ

Žijeme v době jedové, plastické, toxické. Divíme se naší "HIT", alergiím, intolerancím, oslabení orgánů. Já už se nedivím ničemu, já už vše jen přijímám a pozoruji. Konám dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. A i ty začni konečně přemýšlet, máš před sebou nádherné řešení, jak eliminovat přemíru škodlivých, toxických, syntetických látek, jak je nahradit za bezpečnější variantu "utěrka a voda". 

To bude dnes to nejmenší, co můžeš pro sebe a své blízké udělat. 

Někteří lidé si z non-toxic domácnosti a z jídla udělali náboženství. Svým fanatickým jednáním si dle mého názoru jen otravují život (obrazně řečeno). Pro mne je důležité dělat vše s lehkostí a netlačit na pilu. Myslím si, že vše co dělám, by mi mělo v první řadě a na prvním místě, přinášet radost a uspokojení. Na tom mi záleží a to je pro mě nejdůležitější. Ekologický projekt Greenway mi do života přinesl báječné poznání patentovaných technologií a já se o ně s Vámi s láskou rozdělím. 

KONTAKTUJ MĚ?