ZDRAVOTNÍ PLÁN | ZINZINO

11.01.2021

Snažíme se inspirovat k dobré péči o zdraví s pomocí prvotřídních produktů, vyrobených z těch nejkvalitnějších surovin, které lze na naší planetě najít. Vyzkoušej recept společnosti Zinzino na zdravou výživu a žij naplno v každém věku. 

Tvůj zdravotní protokol ve třech krocích:

  1. Krok 1: BalanceOil+
  2. Krok 2: ZinoBiotic
  3. Krok 3: Xtend+

XTEND+ | ZINZINO

Doplněk stravy 

Obsah: 60 tobolek, celková čistá hmotnost 45 g

Xtend+ je veganský, zcela přírodní moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil a ZinoBiotic. Byl vytvořen pro podporu vašeho imunitního systému. 

Obsahuje mikronutrienty a fytonutrienty, včetně 22 základních vitamínů a minerálů a purifikovaných 1-3, 1-6 beta-glukanů získaných z pekařského droždí.


*Objednání přímo u dodavatele Zinzino

Abys získal/a stejné množství všech živin obsažených v Xtend+ z potravin, musel/a bys denně sníst více než 3000 kalorií z těch nejvýživnějších potravin. Všechny složky spojené v doplňku Xtend+ poskytují více než sto přínosů pro zdraví, jak potvrdil EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Ty působí na každou buňku, orgán a tkáň v těle. Xtend+ je perfektním doplňkem produktů BalanceOil a poskytuje kompletní podpůrný výživový program.

XTEND | ZINZINO

Obsah: 60 tablet, čistá hmotnost 45 g.

Doplněk stravy

Xtend, náš nejpokročilejší imunitní a výživový doplněk, je vynikajícím zdrojem mikro- a fytonutrientů (včetně 23 základních vitaminů a minerálů), stejně jako purifikovaných 1-3, 1-6 beta glukanů získávaných z pekařských kvasinek, a zároveň chrání a obnovuje tělesné buňky a tkáně. 

Xtend je perfektním doplňkem přípravků BalanceOil a ZinoBiotic pro ucelení zdravotního protokolu.

Xtend je nejmodernější doplněk, který lze dnes na trhu pořídit. Začíná s celou řadou 23 vitamínů, stopovými prvky, přidává klíčové fytonutrienty* a doplňuje je prostředkem Wellmune, vyčištěným 1,3/1,6 beta-glukanem získaným z Bakerových kvasinek.

*Fytonutrienty jsou přírodní chemikálie/živiny produkované rostlinami.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino 

VIVA+ | VEGAN | ZINZINO

Obsah: 60 tablet, čistá hmotnost 18 g

Doplněk stravy

Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody. Podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Viva+ je kombinací extraktu affron®, standardizovaného a patentovaného výtažku z pestíků čistého šafránu (Crocus sativus L) prvotřídní kvality ze Španělska, komplexu vitamínů B z pohanky, hořčíku z mořské vody, jódu a vitamínu C z aceroly. 

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino  

Mozek a nálada
Chemie mozku je velmi složitá, její optimální fungování závisí na mnoha živinách a je citlivá na metabolickou nerovnováhu. Pokud k takové nerovnováze dojde, může se objevit mnoho příznaků. 

VIVA SAMPLES 

Obsah: 6x10 samples

Doplněk stravy

Cítíte se neustále vyčerpaní a nešťastní? 

Viva je přírodní doplněk stravy, který je určen jako úleva od stresu, zlepšuje náladu a zvyšuje celkový pocit pohody. Obsahuje patentovaný extrakt ze stigma šafránu (affron®), pět vitaminů B, jód a vitamin C. 

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino   

PROTECT+ | ZINZINO

Obsah: 60 tobolek

Doplněk stravy

Protect+ je zcela přírodní doplněk stravy, který podporuje normální funkce vašeho imunitního systému, abyste zůstali zdraví a cítili se dobře. Obsahuje účinné veganské vitamíny D3 a C, které přispívají k normálnímu imunitnímu systému, a vysoce účinné, klinicky prokázané 1-3, 1-6 beta glukany. Přípravek Protect funguje nejlépe při každodenním užívání, neboť klíčové buňky zajišťující přirozenou imunitu se obnovují po 1-2 dnech, a aby správně fungovaly, potřebují určitou přípravu (tzv. "priming").

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino    

OBJEDNEJ A PŘEDPLAŤ SI PREMIER KIT A VYUŽIJ EXKLUZIVNÍ SLEVY ZINZINO

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?