KONTROLA VÁHY | ZINZINO

11.01.2021

Měj své tělo a váhu pod kontrolou! 

ZINOBIOTIC+ | ZINZINO

ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva. 

Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. 

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino za prémiové ceny

Potravinová vláknina: Ostatní produkty s vlákninou obvykle obsahují pouze jednu nebo dvě potravinové vlákniny, což pro vaši každodenní potřebu příjmu vlákniny nestačí. ZinoBiotic+ obsahuje významné množství osmi dietních vláken. Tento přístup zajišťuje přínos pro celé tlusté střevo. Rezistentní škrob, inulin, beta glukany z ovsa, fruktooligosacharidy (FOS) a plevy psylia jsou fermentovány v tlustém střevě a ovlivňují několik funkcí střev, například rezistentní škrob přispívá ke snížení jinak normální hladiny cukru v krvi po jídle.2

Zdravá střeva: Vlákniny v ZinoBiotic+ stimulují množení prospěšných bakterií v tlustém střevě. V lidském tlustém střevě je více než 100 bilionů bakterií a zatímco některé jsou pro naše zdraví prospěšné, jiné jsou méně žádoucí. Prospěšné bakterie využívají jako palivo potravinové vlákniny, což jim umožňuje vyrůst a vytlačit méně žádané bakterie. Prospěšné bakterie přispívají k mnoha důležitým tělesným funkcím, jako je rozvoj našeho imunitního systému. Jsou také spojeny s lepší náladou, vytrvalostí a zdravím obecně. Zdravé střevo je nezbytné pro zdravé tělo.

Vlákniny také přispívají k pocitu sytosti (což může pomoci zvládat chuť k jídlu), ale současně snižují nadýmání. Na krátkou dobu může dojít k přizpůsobení, během níž vláknina začne zvyšovat bakteriální populaci. Jedná se však o zanedbatelný a přechodný proces vedoucí k lepšímu zdravotnímu stavu.

Normální hladiny cholesterolů: Jednou z osmi vláknin jsou beta glukany z ovsa. Mají za úkol udržování normální hladiny cholesterolu v krvi.3

Bez lepku: ZinoBiotic+ obsahuje speciální beta glukany z ovsa, které jsou bez lepku a nejsou kontaminovány ostatními zrny.

Další složky: ZinoBiotic+ obsahuje pouze aktivní složky. Produkt neobsahuje žádné pomocné látky.

Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy! Produkty Zinzino nejsou určeny k diagnostice, léčbě, nebo k prevenci jakékoli choroby. 

LEAN SHAKE | ZINZINO

Obsah: 16 x 30 g (Portion Packs) 

Příchuť: Čokoláda, Jahoda, Vanilka, Lesní plody

Nápoj LeanShake od společnosti Zinzino je vynikající a výživná náhrada jídla pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání vede ke ztrátě tuku a tvorbě svalové hmoty a zároveň vyrovnává mikrobiom, což přispívá ke zdraví střev.

Nápoj LeanShake je bohatý na bílkoviny a vlákninu a obsahuje vitaminy, minerály a řadu dalších živin. Neobsahuje lepek ani sóju, má velmi nízký glykemický index / glykemické zatížení a obsahuje pouze přírodní příchutě.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino za prémiové ceny

ENERGY BAR | ZINZINO

Obsah: 4 x 40g 

Energetická tyčinka chutná skvěle a hodí se jako dokonalé jídlo před nebo po tréninku nebo jako svačina na cestu. 

Je plná mandlí, datlí a mnoha super-potravin jako jsou chia semínka, quinoa, dýňová semínka, sezamová semínka - a to vše je pro maximální účinek završeno vlákninou inulin.

Přísady vybírají lidé dbající na zdravý životní styl z těch nejekologičtějších farem, které jsme našli. Je přirozeně veganská, neobsahuje GMO a jsou v ní pouze přirozené cukry.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino za prémiové ceny

PROTEIN BAR | ZINZINO

Obsah: 4 x 45g 

Citronový cheesecake a čokoládová příchuť

Proteinová tyčinka Zinzino byla vyvinuta speciálně pro velmi aktivní osoby, které dbají na své zdraví a potřebují se najíst "za pochodu", před nebo po tréninku nebo prostě jen mají chuť na zdravou svačinku. Naši vědci tvrdě pracovali, aby vyvinuli kombinaci nejchutnějších a nejúčinnějších ingrediencí. Příchuť citronový cheesecake a čokoládová příchuť.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino za prémiové ceny 

OBJEDNEJ A PŘEDPLAŤ SI PREMIER KIT A VYUŽIJ EXKLUZIVNÍ SLEVY ZINZINO

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?