MRTVÉ MOŘE JE ŽIVÉ

Mrtvé moře je skutečný zázrak přírody.

Je právem považováno za nejstarší a největší přírodní lázně na celém světě.


Označení SPA pochází z latinského Sanus Per Acquam a znamená "Léčit skrze vodu".

Od pradávna na úžemí Izraele a Jordánska vládne jedinečná a tajuplná atmosféra. Šíří se odtud neuvěřetilné legendy a příběhy uzdravení. Legendární Mrtvé moře dnes ještě více než v minulosti udivuje svými neobyčejnými vlastnostmi a neuvěřitelně pomáhá s nejrůznějšími chorobami.

ZA DOB EGYPTSKÉ PANOVNICE KLEOPATRY PLATILA SŮL ZA PRAMEN MLÁDÍ!

HIPPOKRATES, NEJZNÁMĚJŠÍ LÉKAŘ, DOPORUČOVAL SLANOU VODU K LÉČBĚ VŠECH RAN.

Jak si to obyčejný člověk má vysvětlit? Vše pochopíte až se sami ponoříte do léčivých vod Mortvého moře. Teorii vkládám do tohoto článku, praxe a osobní zkušenost je nepřenosná.

Soli a bahna Mrtvého moře jsou nazývané: "Svaté dary ze svatých míst".


Mrtvé moře je velmi bohatým zdrojem minerálů a stopových prvků.

Po tisíce let naplňovaly Mrtvé moře termální prameny. Pouštní klima způsobuje, že se voda Mrtvého moře vypařuje, minerály se usazují a hromadí, a proto je koncentrace minerálních látek v Mrtvém moři desetkrát vyšší, než v jiných mořích a oceánech.

Unikátní jev přírody! Voda maximálně nasycená solí, mikroprvky a ohromující zásoba bahna v kombinaci se suchým a horkým klimatem.


Obsah draslíku (K) v Mrtvém moři je 20-krát vyšší než v Atlantickém oceánu, obsah hořčíku je (Mg) 35 krát vyšší, obsah vápníku (Ca) 42 krát vyšší a obsah bromu (Br) až 80 krát vyšší.

Složení solí Mrtvého moře se liší od ostatních solí naší planety. Teplota vody se pohybuje v rozmezí od 19 °C v únoru do cca 31 °C v srpnu. Mrtvé moře, na první pohled bez života, je nejbohatším zdrojem léčivých látek, které se používaly již od pradávna.

Z hlediska složení je v jiných mořských vodách z celkového obsahu solí 77% chloridu sodného. Ve vodách Mrtvého moře je tento podíl 20-35% a podíl solí magnézia /chloridu a bromidu/ je do 50%. 

V hebrejštině se Mrtvé moře nazývá "Jam Hamelach", což v překladu znamená "moře soli".

Mrtvé moře neodtéká, správně by se tedy mělo nazývat spíše slaným jezerem. Jeho rozloha je 1050 km2 , jeho délka 76 km, šířka 17 km a jeho hloubka dosahuje až 365 m. Povrch leží 392 m pod hladinou moře a jeho dno dalších 398 m pod hladinou světového oceánu.

Mrtvé moře se nalézá v jihozápadní Asii, na hranicích Izraele a Jordánska v syrsko-africkém zlomu tektonického pásu.

BLAHODÁRNÝ ZÁZRAK Z MOŘE

V Mrtvém moři je ŽIVOT - cože???

Je těžké uvěřit, že v podmínkách s tak vysokou koncentrací soli může existovat něco živého.

Mrtvé moře je překvapivě živé. ŽIJÍ zde jednobuněčné řasy prokaryoty, které jsou nejstaršími žijícími buňkami na Zemi.

Nazývají se Archebakterie

V Mrtvém moři nalezené Archebakterie mají velmi neobvyklé a unikátní vlastnosti. Přežívají v extrémně slané mořské vodě, což dokazuje jejich vysokou odolnost vůči nehostinným podmínkám vnějšího prostředí.

GENETICKÉ ÚSTROJÍ ARCHEBAKTERIÍ DISPONUJE MOHUTNOU ŽIVOTNÍ ENERGIÍ A CHRÁNÍ INFORMACE NASBÍRANÉ V BOJI O PŘEŽITÍ.

ARCHEBAKTERIE jsou původci zrodu všeho živého na planetě.


V průběhu své existence Archebakterie zůstaly v neměnném původním stavu, ve kterém se nacházely mnoho tisíciletí. To znamená, že Archebakterie jsou nosiči DNK informace. V jejich genetickém aparátu je založena informace o způsobu přežití a zachování sebe samých jako druhu.

Archebakterie se chová jako kmenová buňka a řeší problémy na úrovni příčin.


Vědci laboratoře Kliniky "Lenom", pod vedením Dr. Nony Kuchiny a na základě mnohaletého výzkumu objevili mechanismus působení Archebakterií, které se nachází v Mrtvém moři. Archebakterie působí jako kmenové buňky. Jsou nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních substancí, nositelé energie a informací, které se předávají na buněčné úrovni.

Deriváty Archebakterií, obsažené v Halo Complexu™, jsou bohatým zdrojem bílkovin, aminokyselin a antioxidantů. Kosmetika a potravinové doplňky značky "Dr. Nona" nabízí jedinečné spojení životodárné síly Archebakterie, blahodárného působení léčivých bylin a minerálů Mrtvého moře. Toto unikátní složení napomáhá regeneraci organismu, zpomaluje proces stárnutí, chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a obnovuje vitalitu a energii.

V současnosti značka "Dr. Nona" nabízí více, než 50 produktů, které všechny obsahují Halo Complex™ a minerály Mrtvého moře.

Když se Halo Complex™ s Archeou dostane do revního řečiště, výrazně zvýší buněčnou imunitu na genetické úrovni. S garancí je potvrzeno, že se následně mobilizují všechny obranné síly organismu a nastává rychlejší obnova životních sil (lidí, zvířat..).

MOŘSKÁ VODA NÁM POMŮŽE K TOMU, ABYCHOM BYLI ZDRAVÍ, KRÁSNÍ

A UVOLNĚNÍ. TUTO SÍLU VŠAK NEMUSÍME VYUŽÍVAT POUZE NA DOVOLENÉ.

Ne každý má možnost vycestovat do Izraele k Mrtvému moři, ale KAŽDÝ má možnost BÝT ZDRÁV s Dr. Nona.


V zájmu prevence můžeme cestu k Mrtvého moři doporučit každému člověku. Pokud je pro Vás tato pouť za zdravím z různých důvodu nedostupná, existuje znamenité východisko! Koupele a ozdravné účinky Mrtvého moře si můžete dopřát v domácích podmínkách.

Mrtvé moře má skutečně vysoký obsah iontů sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, vápníku i bromu. Složením těchto mikroelementů je voda Mrtvého moře identická s LYMFOU A KRVÍ LIDSKÉHO ORGANISMU. Zjednodušeně se dá říci, že naše krev je mořská voda + hemoglobin.

Nedivme se tedy, že každý v sobě máme své malé vnitřní moře. Koupe se v něm embryo "PLODOVÁ VODA", rozpoznáváme ho v slzách, potu, spermatu, nosních a ostatních vnitřních sekretech.

Pokud tekutina každé naší buňky má podobnou charakteristiku mořské vody a naše tělo je tvořeno vodou. Jistě chápete, že pomocí vzácných produktů Dr. Nona (jen tyto!!! obsahují jedinečný Halo-komplex) z Mrtvého moře, které jsou aplikované na tělo rozmanitými formami, procedurami.. ..působí zároveň na náš organismus, tak že ho podporují na všech úrovních, regenerují, čistí, opravují..

.. REZONUJÍ! Protože rozeznají naše těla jako příbuzný element. Opravují nás na všech úrovních vědomí i hmoty. Probíhají zde procesy fyzické, mentální i duchovní.


Už Hippokratés proklamoval léčivé účinky moře, stejně tak i pozdější filozofové a lékaři mořskou vodu doporučovali, dokonce též K PITÍ.

Kdo by se nechtěl ponořit do vod Mrtvého moře v pohodlí svého domova a vyřešit si tak ne jeden zdravotní problém. Pravidelně a preventivně si dopřávat jedinečné složení minerálů (makro i mikroprvky), obsažených v soli Mrtvého moře. A navíc si tak přirozeně a přírodní cestou pomoci při zdravotních problémech.

Voda Mrtvého moře působí proti alergiím, lupence, zlepšuje krevní obraz, látkovou výměnu, uklidňuje nervovou soustavu, vyživuje pokožku a podporuje její elasticitu. Kloktání ústní vody s vodou a solí Mrtvého moře chrání před nachlazením a bolestmi v krku. Bahno Mrtvého moře napomáhá hojení ran, vyživuje vlasové kořínky a snižuje výskyt lupů. Dále regeneruje pleť , podporuje její pružnost a vyhlazuje vrásky. Zklidňuje při migrénách a bolestech hlavy. Aplikace bahenního zábalu na záda a klouby se osvědčila při artritidě, zánětu kostí a nervů, při revmatismu, stresu i nespavosti atd..

Buňky mají svou paměť a dokáží si s pomocí Archeabakterie lépe vzpomenout na normální fungování organismu. Při použití preparátů Dr. Nona je důležité vědět, že v lidském organismu, jsou vždy dosud nevyžádané rezervy, určené pro zachování a obnovení narušeného zdraví.

Racionální použití preparátů dává možnost obnovit ztracenou čilost a schopnost odolávat nemocem.

S pomocí Archebakterie můžeme dodat organismu unikátním způsobem výživu na buněčné úrovni.

Archeabakterie proniká do oběhu krve, produkuje energetiku, blízkou energetice našich buněk a současně jim dodává kladný energetický náboj. V důsledku těchto procesů se probouzí zdravé buňky, schopné seberegulace a biostimulace. Pro poškozené buňky jsou to vynikající podmínky k obnovení obranných sil, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni.

ARCHEBAKTERIE nejsou v žádném případě patogenní a jsou velmi přátelské vůči lidskému organismu.

Doktorka Nonna Kuchina, lékařka, vědkyně, nominovaná na Nobelovu cenu, vlastní 2 kliniky, desítky patentů, je autorkou přes 40 vědeckých prací, o kterých se učí studenti na vysokých školách po celém světě, vlastní výrobou unikátních patentovaných produktů Dr. Nona.

  • Firma "Dr. Nona International, Ltd." byla založena v Izraeli v roce 1994 při klinice "Lenom". Za jejím založením stojí Dr. Nona Kuchina, absolventka Lékařského Institutu v Minsku a její manžel Michail Shneerson.
  • Firma má svá Oficiální zastoupení již ve více, než dvaceti zemích světa.

Proč Dr. Nona?

Protože ctí přírodní zákony, principy, etiku, absolutní čistotu, účinnost, komplexnost, jedinečnost. Produkce Dr. Nona NENÍ TESTOVÁNA NA ZVÍŘATECH A ZÁROVEŇ JE VELMI PŘÁTELSKÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A NAŠEMU ORGANISMU, kde působí na buněčné úrovni.

Každý jednotlivý produkt vyniká svou originalitou, vysokou kvalitou a komplexním použitím.

Originalita a vysoká kvalita produkce Dr. Nona je opakovaně potvrzována certifikací GMP a ISO 9001:2015. Pod kvalitou je osobně podepsána paní Dr. Nonna Kuchina. Získání certifikátu GMP je ve světovém měřítku vzácností. Svědčí nejen o vysoké kvalitě a čistotě, ale i pravdivosti, kdy společnosti musejí na etiketu svých výrobků uvádět celé, pravdivé složení produktu. Mnoho společností takto nefunguje a dochází ke klamání spotřebitele. To se s Dr. Nonou nemůže stát.

Říká se, že pobyt u moře NELZE NIČÍM NAHRADIT. Není tomu tak, protože s Dr. Nonou si můžeme přenést Mrtvé moře do našich domovů.

Bude mi ctí, velmi ráda se stanu Vaším osobním průvodcem na této dobrodružné cestě.

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?