MISE PROTI RAKOVINĚ

SPOJME SE V BOJI PROTI TÉTO ZÁKEŘNÉ NEMOCI

Udělejme maximum pro zastavení rakoviny ve 21. století. Máme k dispozici 2 patenty, jejichž vývoj trval více než 20 let. 

Pomocí těchto patentů začala tvorba léků proti rakovině 

V průběhu let své existence se doktorka Nona Kuchina zabývala výzkumnou prací a hlavní pozornost byla věnována právě prevenci rakoviny a zotavení po agresivních léčebných metodách. Podle WHO 2018 dostane každý pátý muž a každá šestá žena rakovinu v určité fázi svého života. Rakovina je epidemií. Podle statistik je do roku 2020 očekávané dvojnásobné zvýšení počtu pacientů s rakovinou (z 10 milionů na 20 milionů). Rakovina je obtížný problém, protože v každém z nás dříme. Naše těla neustále produkují vadné buňky. Z tohoto důvodu se tvoří nádory. Ale jsou zde i dobré zprávy. Díky včasné diagnóze již mnoho nádorů není fatálních. Spojte se s námi v boji proti této hrozivé nemoci! 

CÍLE MISE ANTICANCER

VÝVOJ 

Vyvíjet DERMOkosmetiku a potravinové doplňky pro prevenci a uzdravení po závažných onemocněních.

LÉK

Vyvíjet LÉKY pro léčbu onkologických onemocnění. 

TESTOVÁNÍ 

Provádět předklinické a klinické testování.

VÝROBA LÉKŮ PRO KAŽDÉHO 

Vyrábět léky a to za rozumnou cenu pro každého.

PATENTY 

Změnit patenty kliniky na LÉKY pro prevenci a léčbu řady rakovinových onemocnění.

FARMACEUTIKA DERMOKOSMETIKA

POSLÁNÍ ANTIRAC

  • Vytvoření přátelského týmu.
  • Organizujeme silné hnutí proti rakovině.
  • Měníme život lidí a dáváme jim naději do budoucna.
  • Svěřujeme své zdraví odborníkům z lékařského odvětví.
  • Umožňujeme každému účastníkovi projektu, aby s důvěrou a hrdě prohlásil: "Podílím se na vývoji léku na rakovinu"

ÚČEL PROJEKTU

  • Uspořádat společnost, jejíž nápady a vývoj jsou tak zajímavé, že přitahují velmi talentované lidi a v důsledku toho vytvářejí společnost s jedinečnou značkou. 
  • Ta je založena na zaručeném úspěchu a zvyšování materiálního bohatství partnerů.
Dr. Nonna Kuhina, akademička Ruské akademie přírodních věd, akademička Technologické vědy v New Yorku. Vedoucí kliniky Lenom. Tvůrce značky Dr. Nona. Autor více než 60 vědeckých prací. Autor patentů pro léčbu maligních kožních onemocnění atd.
Dr. Nonna Kuhina, akademička Ruské akademie přírodních věd, akademička Technologické vědy v New Yorku. Vedoucí kliniky Lenom. Tvůrce značky Dr. Nona. Autor více než 60 vědeckých prací. Autor patentů pro léčbu maligních kožních onemocnění atd.

Znám tuto nemoc, ne ze slov a ani z učebnic lékařského ústavu. V 17 letech jsem měla lymfosarkom. Po operaci, ozařování a chemoterapii jsem zůstala naživu. Proto jsem se aktivně připojila k misi ANTIRAC! Dnes vlastním dva patenty: "Protizánětlivý účinek synergie Archibacteria a Dunallya" a "Protinádorový účinek synergie Archibacteria a Dunallya". Vývoj těchto patentů trval více než dvacet let. Dnes jsme s pomocí těchto patentů začali vyvíjet léčbu rakoviny kůže. Tento typ onkologie je na třetím místě (po rakovině plic a rakoviny prostaty) u mužů a na druhém (po rakovině prsu) u žen.

"Rakovina může být poražena!"

Kliniku Lenom založili Dr. Nonna Kuhina a Michail Schneerson v Izraeli v roce 1989 (před 30 lety). V té době byla Dr. Nonna profesorkou anatomie na Lékařské fakultě Univerzity Tel Aviv. 

Mise ANTIRAC je nyní prioritním projektem kliniky Lenom, kterého se účastní nejen vědci kliniky, ale také specialisté z více než 10 univerzit, výzkumných ústavů a ​​laboratoří. Laboratoř kliniky Lenom je vybavena nejmodernější technologií a splňuje všechny požadavky izraelského ministerstva zdravotnictví. Klinika Lenom nadále pokračuje ve vývoji kosmetických přípravků a doplňků stravy pro marketingovou společnost Dr. Nona. 

Více než 20 let se Dr. Nonna Kuhina zabývá také charitativní činností na klinice Lenom, Dr. Nona International Ltd. Toto je skutečný proces, za nímž jsou skuteční lidé a skutečné činy (geografie charity je obrovská).  

Jsem hrdá, že mohu být součástí týmu. Cítím obrovský vděk a naplnění ze spolupráce s takovou kapacitou a ženou, jakou je Dr. Nonna Kuhina. Ženou, která neustále participuje na výzkumu LÉKU PROTI RAKOVINĚ. Nové výrobky z kliniky Lenom, které paní doktorka tento rok uvedla na náš trh (ČR, SR) se zkoušely poslední 2 roky a všichni můžeme s radostí konstatovat, že výsledky, které s nimi máme jsou OPĚT NEUVĚŘITELNÉ. POZOR! Produkty na území ČR nemají status LÉKU! 

Jsem certifikovaný výživový poradce a snad nikdy nezapomenu na okamžik, kdy se mi do cesty dostala možnost šířit výživu, krásu a produkci Dr. Nona jako nový životní styl a podporu kvalitního, plnohodnotného života.

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?