HUBNUTÍ S HEALY

03.07.2021

Chceš žít v harmonii, radosti a spokojenosti, obklopen/a lidmi, které miluješ a oni milují tebe?  

Přeješ si zdraví, štíhlost, uvolnění i hojnost, kterou dosáhneš s pomocí kvantování a frekvenčního ladění "Healy"? Zároveň tě celý promyšlený proces Healy postavený na vědeckých základech povede k pochopení toho, proč se ti některé věci v životě nedaří a jak to můžeš změnit.

To není iluze. To jsou skutečné programy Healy, které lidem přinášejí uvolnění těla a mysli. Dále přirozenou změnu nevyhovujících nebo nefunkčních návyků chování a porozumění souvislostem. 

Začni si aktivně nastavovat záměry a cíle. Místo přání a snů. Nastav si okamžitou změnu reality a vnímání. Zjisti, jak používat zákon kvantové fyziky a rezonance v běžném životě. Překonej všechna svá omezení a uvidíš, že všechno je možné. Objev tvůrce. Sebe!

Zhubnout - program Healy Therapist

V tomto programu jsou zahrnuta frekvenční pásma: 

  • metabolismus, endokrinní systém, chuť k jídlu 
  • při vyvážené stravě by měla být redukce hmotnosti pozitivně ovlivněna 
Techniky prezentované neslouží ke stanovení diagnózy, ošetření nebo léčbě nemocí ani je nijak nenahrazují. Zdravotní stav a vhodnost praktik konzultujte vždy se svým lékařem. 
Healy Digital Nutrition Module (modul digitální výživy)
Healy Digital Nutrition Module (modul digitální výživy)

Při redukčních dietách a vyřazení některých jídel, je potřeba dbát na přísun důležitých látek, které by mohly tělu chybět. 

Healy Digital Nutrition Module (modul digitální výživy)

Healy programy digitální výživy jsou speciální frekvenční programy, jejichž účelem je bioenergeticky podporovat tělo, aby lépe absorbovalo a syntetizovalo důležité živiny z potravin.

Programy: Vše, Asistent, Hledat, Nákupní seznam a Informace

  • 120 frekvenčních programů modulu Digital Nutrition

Pro blahobyt, pro rovnováhu, ať už je tvůj cíl jakýkoli: HEALY JE TU PRO TEBE!