HEALY VÝŽIVA | NUTRIČNÍ PROGRAMY

05.06.2021
Healy je zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací, cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.
Healy je zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací, cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.

Healy Digital Nutrition Module (modul digitální výživy)

Healy programy digitální výživy jsou speciální frekvenční programy, jejichž účelem je bioenergeticky podporovat tělo, aby lépe absorbovalo a syntetizovalo důležité živiny z potravin. 

Programy: 

 • Vše, Asistent, Hledat, Nákupní seznam a Informace 
 • 120 frekvenčních programů modulu Digital Nutrition

Zdraví - Pohoda - Rovnováha

"Pokud chcete odhalit tajemství vesmíru, musíte přemýšlet v intencích energie, frekvence a vibrace" Nikola Tesla 

Healy je zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací, cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.


Odborné poradenství | Healy

Independent Healy World Member | Zdeňka Prušáková

SLUŽBY ZDARMA jsou pouze pro klienty, kteří mají | budou mít | registraci pod ID: 2010-0434-8398.

P. S. Pokud přicházíš z jiné sítě - nebudeš obsloužen/a! Popř. Ti bude za odbornou konzultaci naúčtován poplatek ve výši 1.500Kč/hod.

Moc ráda používám přístroj Healy, který přesně ví, co mému tělu chybí! Dle výsledků detailní analýzy vybere, co nejvíce rezonuje v daném okamžiku s mým tělem a následně deficitní látky pomocí vibrací a frekvencí doplní. A to není všechno! Mám po ruce "frekvenční a kvantové lázně" včetně více než 120 různých programů z různých životních oblastí. Chceš také? 

Obsah zobrazený v aplikaci Healy Digital Nutrition nepředstavuje lékařskou pomoc. Zobrazené látky, potraviny a programy Healy jsou jen doporučení, která závisí na vstupu uživatele. Pokud je nějaké podezření na intoleranci, negativní reakce na potraviny, alergie, nebo pokud vám lékař doporučil nějaký zvláštní dietní režim, zůstaňte v péči svého ošetřujícího lékaře a použití přístroje Healy s ním konzultujte. Healy a její doporučení jsou určeny k tomu, aby vás vedly k co nejlepšímu využívání frekvenčních programů Healy, nikoli k diagnostice, léčbě a nebo prevenci jakékoli nemoci nebo k poskytování lékařské pomoci. 

Revoluční výživa

Přístroj Healy resonance má v sobě nahrané frekvence:  homeopatik tkáňových solí (Schüsslerovy soli) Bachových esencí Australských květových esencí vitamínů, aminokyselin, minerálů a nerostů.
Přístroj Healy resonance má v sobě nahrané frekvence: homeopatik tkáňových solí (Schüsslerovy soli) Bachových esencí Australských květových esencí vitamínů, aminokyselin, minerálů a nerostů.

Přístroj Healy resonance má v sobě nahrané frekvence: 

 • Digitální nutriční výživa směsi
 • Homeopatika
 • Tkáňové soli (Schüsslerovy soli)
 • Bachovy esence
 • Australské květové esence
 • Aljašské minerální elixíry 
 • Vitamíny, aminokyseliny, minerály a nerosty 
 • I´Ting 

Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně deficitní látky pomocí vibrací a frekvencí doplní.  

Schuessler salts - Schüsslerovy soli

Minerální látky jsou pro naše tělo nesmírně důležité a mají různé funkce. Podporují a regulují funkce tělesných orgánů a harmonizují dysfunkce. Tím nám mohou pomoci usnadnit cestu k zotavení. Mají také zásadní vliv na celkový stav organismu. 

Na konci 19. století německý lékař Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler objevil 12 základních minerálních solí. Tyto používal k léčbě různých onemocnění a zastával názor, že základem správné terapie je přímá cesta minerálních solí do postižených buněk, tedy přímo na místo jejich působení. 

Healy - Biochemická terapie využívá 12 základních solí, které objevil a určil Dr. Schüssler sám a 15 dalších solí, které jsou rovněž důležité pro minerální metabolismus buněk, a které byly objeveny nástupci Dr. Schüsslera. 

12 základních solí buněk:

 1. Calcium Fluoratum - pojivová tkáň, kůže, klouby
 2. Fosforečnan vápenatý - Kosti a zuby
 3. Fosforečnan železitý - imunitní systém
 4. Chlorid draselný - sliznice
 5. Fosforečnan draselný - Nervový systém
 6. Síran draselný - metabolismus
 7. Fosforečnan hořečnatý - svaly
 8. Chlorid sodný - regulace vody
 9. Fosforečnan sodný - metabolismus
 10. Síran sodný - čištěný
 11. Silica - pojivová tkáň, kůže, vlasy
 12. Síran vápenatý - klouby, hnis

Další soli:

 1. Arsenit draselný - Kůže, vitalita
 2. Bromid draselný - Nervový systém, kůže
 3. Jodid draselný - žláza
 4. Chlorid lithný - revmatismus, nervy
 5. Síran manganatý - systém železa
 6. Sulfid vápenatý - vitalita, tělesná hmotnost
 7. Měděný arzenit - Trávicí systém, ledviny
 8. Draslík hlinitý sulfuricum - Trávicí systém, nervový systém
 9. Chlorid zinečnatý - metabolismus, děloha, nervy
 10. Uhličitan vápenatý - vitalita, proti stárnutí
 11. Hydrogenuhličitan sodný - čištění, rovnováha tělesných kyselin
 12. Jodid arsenitý - kůže, alergie
 13. Aurum Chloratum Natronatum - denní a noční rytmus, ženské reprodukční orgány
 14. Selen - játra, krevní cévy
 15. Dichroman draselný - krev, metabolismus cukru
"Podáním těchto minerálních solí lze obnovit buněčnou výživu a metabolismus a tím i zdraví." Napsal to sám Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler, když v roce 1874 prostřednictvím své práce poznal principy své terapie založené na homeopatických postulátech o asimilaci a podobnosti látek. 

Informace od terapeutky Bríd Anandah Zevi Hanlon: Jak nositelné frekvenční zařízení Healy může dělat to, co dělá a dávat tak úžasné výsledky?

 1. Mikroproud, který obdržíte s každým programem, působí na buněčné úrovni a zvyšuje produkci ATP (energie) v mitochondriích a syntézu proteinů v ribozomech. Zlepšuje také komunikaci přes buněčnou membránu zvýšením potenciálu napětí buňky. (Cheng N., Van Hoof, H. a kol., (1982). The Effects of Electric Currents on ATP Generation, Protein Synthesis, and Membrane Transport)
 2. Dále frekvence dodávané v mikroproudu Healy: Frekvence fungují stejným způsobem jako homeopatické léky - Resonancí. Rovné a opačné vlny se navzájem ruší. Musí existovat téměř dokonalá shoda mezi rezonanční frekvencí problému a rezonanční frekvencí, která se použije. Frekvence používá váš Healy k cílení problémů na všech úrovních - fyzické, emocionální i psychické. Proto používáme široký rozsah - 0,5 Hz až 10 MHz.
 3. Healy obsahuje kvantový senzor, který provádí analýzu informačního pole v bioenergetickém poli během každého spuštěného programu. Tato analýza dosahuje dvou věcí: a) Ukazuje, které frekvence z aktuální databáze jsou pro vás nejrelevantnější právě teď a b) pomáhá obnovit zdravé spojení mezi orgány a informačním polem. Toto je zásadní spojení pro zdravý život a je to spojení, které se narušuje nebo ztrácí, protože trpíme traumatem, stresem, infekcí atd. Buňky se snaží vyrovnat co nejlépe, i když je narušena integrita celku a Healy tuto integritu harmonizuje. Informační medicína se snaží obnovit souvislou komunikaci mezi tělem a Morfogenetickým polem, ve kterém existujeme a které existuje v nás.

Healy je malé nositelné zařízení a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací. Toto zařízení je přesnou kopií přístroje TimeWaver, který je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů.

Přístroj pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán v těle a vše v bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující frekvence, mikroproudy nebo vibrace, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl.

Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky. Buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioeneregetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení. 

 • Healy umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.
 • Přístroj je vhodný i pro zvířata a rostliny. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí.
 • Dále je možná i diagnostika a harmonizace jakéhokoliv prostoru a domu. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.
 • Je možná i diagnostika a posílání frekvencí na dálku. Přístroj zaměří morfogenní pole podle vstupních údajů.

Pro blahobyt, pro rovnováhu, ať už je tvůj cíl jakýkoli: HEALY JE TU PRO TEBE!