HEALY | JAK FUNGUJÍ MIKROPROUDOVÉ, FREKVENČNÍ PROGRAMY

05.07.2021

Účinky mikroproudu

podle studie na zvířatech Ngok Cheng et al. 

Zvýšená produkce ATP až 500%

Mikroproud, který obdržíte s každým programem Healy působí na buněčné úrovni a zvyšuje produkci ATP (energie) v mitochondriích. Mitochondrie jsou "elektrárny" produkující ATP v každé buňce v těle. ATP (adenosin trifosfát) ukládá energii v buňkách, podobně jako se ukládá benzín v nádrži automobilu.

Zvýšená syntéza bílkovin až o 70%

Syntéza bílkovin je proces, při kterém se tvoří bílkoviny za účelem budování buněk. Ne všichni jsme neaktivní a přitom naprosto zdraví, a proto potřeba bílkovin u jednotlivců stoupá (potřeba se zvyšuje při jakékoli zátěži). Mimo fyzické výkony jsou i období s vyššími nároky na přívod kvalitních bílkovin. 

Zvýšený transport aminokyselin až o 40%

Aminokyseliny jsou stavebními kameny pro syntézu bílkovin. Tělo bez nich nemůže fungovat. 

V potravě se aminokyseliny vyskytují jako stavební jednotky všech bílkovin, peptidů, ale také jako volné látky.  Celkově bylo v prokázáno více než 700 různých aminokyselin.

VŠE JE ENERGIE | Každá vibrace se rovná pocitu a v tom našem "vibračním světě" existují pouze dva druhy vibrací: POZITIVNÍ A NEGATIVNÍ. Jaké dáváš přednost?
VŠE JE ENERGIE | Každá vibrace se rovná pocitu a v tom našem "vibračním světě" existují pouze dva druhy vibrací: POZITIVNÍ A NEGATIVNÍ. Jaké dáváš přednost?

Jak frekvenční zařízení může dělat to, co dělá?

Frekvence používá Healy k cílení problémů na všech úrovních - fyzické, emocionální i psychické. 

Healy obsahuje kvantový senzor, který provádí analýzu informačního pole v bioenergetickém poli během každého spuštěného programu. 

Tato analýza:

 1. Ukazuje, které frekvence z aktuální databáze jsou pro tebe nejrelevantnější právě teď a
 2. pomáhá obnovit zdravé spojení mezi orgány a informačním polem.
*BEP Bioenergetické pole: - tok životní energie propojující tělo, mysl a duši, tradičně známé jako Chi (nebo Qi) a Prana. Vědecky řečeno: Tok informací na kvantové úrovni.
*BEP Bioenergetické pole: - tok životní energie propojující tělo, mysl a duši, tradičně známé jako Chi (nebo Qi) a Prana. Vědecky řečeno: Tok informací na kvantové úrovni.

Mikroproud s frekvencemi 

Při kombinaci frekvence s mikroproudem byly vytvořeny nové technologie. Frekvenčně specifický mikroproud (FSM) byl vyvinut Dr. Carolyn McMakin v roce 1995 (pomocí frekvencí). Jedná se o postup zavádění mírného elektrického proudu se specifickou frekvencí do oblasti poškozené měkké tkáně.

 • Obnovuje buňky na zdravý napěťový potenciál
 • Vyrovnává energetické hladiny, negativní emoce a zkušenosti.
 • Viry, bakterie, houby a parazity, podporuje přirozenou detoxikaci
 • Zvyšuje schopnost buněk absorbovat bílkoviny
 • Urychluje procesy regenerace a hojení
 • Aktivujte bílé krvinky
 • Působí jako antioxidant
 • Harmonizuje nervový systém
 • Zlepšuje celkový pocit pohody
 • Dodává energii
 • Pomáhá s relaxací, lepším spánkem

● Frekvenční analýza v reálném čase.

● Kvantový senzor* pro analýzu frekvencí v informačním poli (*Kvantový senzor: Založen na generátoru fyzického ruchu, využívá speciální algoritmy k filtrování vzorců informací ze signálů ruchů).

● Výběr ze statisíců frekvencí řízený informačním polem.

Žádný z programů a informací nejsou zamýšleny jako lékařská pomoc a nenahrazují vyšetření ani léčbu lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem!

Tělo má nepřetržitý tok rezonujících elektrických impulsů, které přenášejí signály živými tkáněmi s využitím elektronů, chemikálií a elektromagnetických vazeb. Každá buňka, tkáň a orgán má svou vlastní specifickou frekvenci, která synchronizuje její aktivitu v těle. Tkáně těla jsou lemovány vodou hydratovanými matricemi, které fungují jako polovodiče, které umožňují přenos elektronů a komunikují specifické frekvence. 

Další informace o Healy programech najdeš zde. Pro rychlejší odezvu volej +420 773 670 306.

HEALY

CO JE HEALY?

Healy je nositelný mikroproudový přístroj, který se používá k vyvážení mysli a těla. Určuje individualizované frekvence mikroproudu, které spouští různé oblasti těla za účelem vyvážení těla, mysli a ducha.

Nabízí různé frekvenční programy, které prokazují obnovení napětí buněčné membrány na původní úroveň. Zvyšuje harmonii mezi bioenergetickým polem a buněčnými membránami a poskytuje holistický životní styl.

 1. Používání mikroproudu 
 2. Použití frekvencí
 3. Pomocí analýzy informačního pole - kvantový senzor 
 4. Dynamická posloupnost frekvencí, která musí být průběžně aktualizována v důsledku reakce těla a jeho pole