MERIDIÁNY | HEALY

30.12.2021
Healy kvantové a frekvenční programy | Meridiány
Healy kvantové a frekvenční programy | Meridiány

Meridiány | Healy pomáhá zlepšit tok tvé životní energie

Meridiány jsou podle TČM přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Dráhy probíhají 3-5 mm pod kůží a v určitých bodech vystupují meridiány na povrch v tzv. akupunkturních bodech.

Organismus je unikátní prostředí, kde interaguje mimo jiné i miliony hodných, prospěšných i škodících mikroorganismů, odehrává se zde miliardy interakcí, chemických procesů a pravděpodobně většinu těchto pochodů nechápeš detailně. 

To, čím se západní model medicíny vůbec nezabývá, to je energie. Přitom je to jedna z nejpodstatnějších věcí, která ovlivňuje vše. Je to také dominantní důvod, proč někdo nemoc zvládne bez problémů a jiný v boji podlehne, nebo se s ním potýká mnoho let. 

Energetický model předpokládá, že tělem koluje životní energie, která zajišťuje podmínky pro všechny pochody. Pokud energie proudí bez překážek organismem, může fungovat každá imunitní a funkční složka organismu a řešit průběžně ochranné zásahy a následně i opravy, stejně jako zabezpečení běžného chodu všech životních pochodů (za předpokladu, že organismu dopřejeme vhodný stavební materiál a nezatížíme ho nadměrnou toxicitou).

Dle Čínské Tradiční Medicíny se energie pohybuje v meridiánech (dráhách) a na nich jsou klíčové body, které mají různé vlastnosti. Působením na tyto body lze ovlivnit průtok, nebo směrování energie, což může mít velmi kladný vliv na energetickou rovnováhu a schopnost imunity a organismu řešit problémy i běžný chod. 

Má oblíbená metoda je velmi jednoduchá a dokáže ji každý: "ovlivnit energii ve svůj prospěch." Co však není jednoduché, je pochopit, případně zjistit, kde a proč je nedostatek energie, či naopak přebytek. S tím ti hravě pomůže profesionální přístroj Healy.

Healy | programy Meridián 1
Healy | programy Meridián 1
Healy | programy Meridián 2
Healy | programy Meridián 2

Pro blahobyt, pro rovnováhu, ať už je tvůj cíl jakýkoli: HEALY JE TU PRO TEBE!