ZAJÍMÁ TĚ, JAK ZLEPŠIT SVOU VNITŘNÍ KRÁSU A ZDRAVÍ PLETI?

30.10.2021

Krása pokožky, vlasů a nehtů přichází zevnitř, Healy ti pomůže zářit!

Začni vnímat svou pokožku - jako zrcadlo tvého celkového stavu. 

Udržování nebo dokonce dosažení zářící pokožky může být nekonečným bojem. Sebeláska je to nejdůležitější, co potřebuješ po celý život. Opečovávat se, a dobře se o sebe starat. 

Každý dnes naštěstí můžeš převzít kontrolu nad krásou své pokožky, udělat nějaké změny a radovat se z úspěchu.  

Healy má programy, které ti pomohou srovnat stav tvé pokožky a také podpořit tvou vnitřní krásu. Healy ti pomůže zářit!  

Seznam se s programy na podporu tvé vnitřní i vnější krásy: 

Odborné poradenství | Healy

Independent Healy World Member | Zdeňka Prušáková

SLUŽBY ZDARMA jsou pouze pro klienty, kteří mají | budou mít | registraci pod ID: 2010-0434-8398.

Veškeré informace jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jsi právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak případné změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k sdíleným informacím konzultuj se svým ošetřujícím lékařem.  

Vnitřní krása 

Healy | Vnitřní krása
Healy | Vnitřní krása

Podpora soudržnosti a vyzařování energetického pole. 

Tyto frekvence umožňují naladit se a podpořit mnohem hlubší a smysluplnou krásu, která vychází zevnitř a vyzařuje ven do světa. Podporuje věci jako soucit, čisté srdce a hlubokou soucitnou péči.

Stárnutí

Healy | stárnutí
Healy | stárnutí

Bioenergetická podpora epidermu. 

Stejně jako naše těla mají orgány, i naše buňky mají orgány. Těmto malým orgánům se říká organely. Jsou vnitřním strojem buňky a pomáhají tělu vytvářet nové proteiny důležité pro život a proces obnovy.

Pružnost pokožky 

Healy | Pružnost pokožky
Healy | Pružnost pokožky

Bioenergetická podpora lymfatického systému včetně kolagenových, elastinových, pojivových tkání. 

Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Redukuje ochabování pokožky a modeluje kontury. Utěšuje epidermální bariéru a poskytuje hloubkovou epidermální regeneraci.

Odstraň případné nedostatky živin tak, že svému organismu dodáš doplňkové výživové prvky.
Odstraň případné nedostatky živin tak, že svému organismu dodáš doplňkové výživové prvky.

Každý den s Healy

  • Dostatečně hydratuj své tělo! 
  • Jez vyváženou, různorodou, zdravou a lehkou stravu, ve které je hodně zeleniny, ovoce, vlákniny a zdravých tuků. Nezapomínej na potravu bohatou na esenciální mastné kyseliny (Můj typ: BalanceOil) a další podporu Xtend+, který obsahuje 23 esenciálních vitaminů a minerálů, mikro a fytonutrienty a purifikované 1-3, 1-6 beta glukany získané z pekařských kvasinek.
  • Péče o "přátelské" bakterie v těle = ZinoBiotic+ je komplexní směs osmi druhů přírodní potravinové vlákniny vytvořené tak, aby pravidelně podporovala funkci metabolismu v tlustém střevě. Tak přispívá k růstu přátelských bakterií.
  • Osvoj si životní styl bez stresu. Najdi si čas k aktivnímu pohybu a kvalitnímu spánku.
  • Odstraň případné nedostatky živin tak, že svému organismu dodáš vysoce kvalitní a zcela přírodní doplňkové výživové prvky.

Vlasy

Healy | vlasy
Healy | vlasy

Bioenergetická podpora buněčných organel (tj. "orgánů" v buňce).

Chceš-li mít zdravé vlasy, musíš se nejprve postarat o pokožku hlavy, ve které jsou vlasové cibulky, protože právě zde se díky důležitým prvkům (kyslík, živiny a minerální soli) rozmnožují buňky. 

Nehty

Healy | nehty
Healy | nehty

Bioenergetická stimulace nehtového lůžka. 

Nehty ukazují na stav celého organismu. Healy pomůže tvým nehtům, aby byly zdravé a krásné na první pohled.

Kůže

Healy | Pleť
Healy | Pleť

Bioenergetická podpora epidermis. 

Pravidelná péče o pleť je klíčem ke zdravé a krásné pleti. Healy ti dodá pocit komfortu a zároveň dokonalost a krásu.

A to není vše. Jdi dál a do hloubky k příčinám.

Podpora ran místně

Podporujte buňky pomocí lokální stimulace. Bioenergetické frekvence, která podporuje rány na buněčné úrovni.

Podpora ran systém.

Bioenergetická stimulace buněčného metabolismu, kde jsou specifické enzymy zapojené do zacelení ran. Tento program je pro systémové problémy. 

Jizvy systém.

Vyrovnávání energetických polí u jizev. Zjizvená tkáň je složena z kolagenu, ale vlákna jsou odlišná od normální tkáně. Jsou vláknité a přerůstají přes místo zranění. Tělo produkuje tkáň, která může vyrůstat mimo kontrolu a způsobuje bolest a nedostatek pohybu. Jizvové tkáně mohou být hluboko v těle nebo blíže k povrchu pokožky. Tyto frekvence nabízejí energetickou podporu na systémové úrovni. 

Jizvy místně

Jizvy lokální - Místní stimulace jizvové tkáně.


Akné syst.

Bioenergetická podpora přenosu toxinů.


Meridián kůže

Energetická podpora energetických drah v pokožce.

Healy přístroj nové generace, který umožňuje neskutečné věci. Z více než 100 programů dokáže Healy analyzovat auru, bioenergetické pole bez ohledu na vzdálenost klienta na jakoukoli Bytost, Prostor, Věc.
Healy přístroj nové generace, který umožňuje neskutečné věci. Z více než 100 programů dokáže Healy analyzovat auru, bioenergetické pole bez ohledu na vzdálenost klienta na jakoukoli Bytost, Prostor, Věc.

První kroky jsou vždy ty nejtěžší. Pokračuj dál a naskoč na vlnu změny. Stojí to za to! Healy vede ke zlepšení pohody a bioenergetické harmonii.

Healy přístroj nové generace, který umožňuje neskutečné věci. Z více než 100 programů dokáže Healy analyzovat auru, bioenergetické pole bez ohledu na vzdálenost klienta na jakoukoli Bytost, Prostor, Věc. 

Z výkladu je možné vyčíst "kde tě tlačí bota" - s jakými energetickými překážkami se potýkáš, kde se nacházejí (mentální, emoční, fyzické) a odkud pocházejí - karmické záležitosti, rodiče, prarodiče atd... a jakou silou na tebe momentálně "tlačí", nebo zda jsou teprve "nachystány", aby se začaly projevovat. 

K této analýze lze ladit auru prostřednictvím kvantového krystalu.

CHCEŠ INDIVIDUÁLNÍ HOLISTICKÝ PŘÍSTUP A PÉČI