STRÁNKA POUZE PRO REGISTROVANÉ UŽIVATELE

Ještě nemáte účet?

Některé stránky tohoto webu jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Vytvořte si registraci ještě dnes a získejte přístup do uzamknuté části webu. 

přihlášení

Přihlášením do uzavřené zóny souhlasíte a berete na vědomí, že tyto stránky neposkytují žádné lékařské doporučení. Veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. 

Zdravotní stav vždy konzultujte s lékařem!  

Člen chápe, že úlohou webu není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění. Každý sám za sebe přebírá rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu. Člen akceptuje to, že autoři se zříkají veškeré odpovědnosti za újmy, ztráty a rizika, osobní i všechny ostatní, které by mohly nastat přímo či nepřímo následkem použití informací uvedených na tomto webu nebo realizací rad ve čtenářově životě. Každý člověk je individuální jedinec, je třeba mít kritické myšlení a vnímat vlastní jedinečné tělo.

Zdeňka Prušáková Řepová je celostní výživová poradkyně a průvodkyně, která ukazuje klientům, jak mohou dosáhnout svých vlastních cílů v oblasti zdraví a byznysu tím, že jim pomáhá s realizací pozitivní a udržitelné změny životního stylu.

Děkuji, že jste zde se mnou! Jdeme do toho?

KONTAKTUJTE MĚ