STRÁNKA POUZE PRO REGISTROVANÉ UŽIVATELE

První komplexní on-line program, který mění životy lidí k jejich spokojenosti 

Ještě nemáte účet?

Některé stránky tohoto webu jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Vytvořte si registraci ještě dnes a získejte přístup do uzamknuté části webu. 

přihlášení

Přihlášením do uzavřené zóny souhlasíte a berete na vědomí, že tyto stránky neposkytují žádné lékařské doporučení. Veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. 

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. Zdravotní stav vždy konzultujte s lékařem!  

Člen chápe, že úlohou Zdeňky Prušákové Řepové není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění nebo jiného fyzického či duševního onemocnění lidského těla. Každý sám za sebe přebírá rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu. Člen osvobozuje Zdeňku Prušákovou Řepovou od jakékoli odpovědnosti. Zdeňka Prušáková Řepová je celostní výživová poradkyně a průvodkyně, která ukazuje klientům, jak mohou dosáhnout svých vlastních cílů v oblasti zdraví a byznysu tím, že jim pomáhá s realizací pozitivní a udržitelné změny životního stylu.

Děkuji, že jste zde se mnou! Jdeme do toho?

KONTAKTUJTE MĚ