en-PATENTY PRO ŽIVOT

NOVÉ KLINICKÉ PATENTY 

5 PRODUKTŮ 21. STOLETÍ

"DND" POTRAVINOVÝ DOPLNĚK

"SHP" DERMOKOSMETIKA CLINIC LENOM, DR. NONA  


Dr. Nonna Kuhina, Izrael. Vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona. V uplynulém roce jsme vyvinuli a vydali NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

"Protinádorový účinek synergie Archebacteria a Dunaliella",
"Protizánětlivý účinek synergie Archebacteria a Dunaliella".

DND DOPLNĚK 

"Tab in Gum"

  • Unikátní výsledek výzkumu kliniky "Lenom". TABLETKA VE ŽVÝKAČCE!
  • Pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních!
  • 98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin!

Hlavní složky: Beta Karoten, Glukosamin, Zázvor, Kurkuma, Konjugovaná kyselina linolová, Aloe Vera, vitamín B3, Archebakterie a Dunaliella..

Výrobek DND z kliniky Lenom, který byl uveden na náš trh 07/2019 se zkoušel poslední 2 roky a můžeme s radostí konstatovat, že výsledky, které s ním lidé mají jsou OPĚT NEUVĚŘITELNÉ. Informace paní doktorka Nonna Kuhina zveřejnila na 7. Medicínské konferenci v Polsku. 

Těším se sama na osobní zkušenost a pokud by někdo měl zájem o více informací..
.. KONTAKTOVAT MĚ MŮŽE KDYKOLIV. Není čas ztrácet čas.

Jedna věc je jasná! DND MÁ BUDOUCNOST.

DND k dispozici zde:

SHP DERMOKOSMETIKA

SHP noční tělový ochranný krém - Skin Halo Protection, 150ml (35 bodů)

SHP denní ochranné tělové mléko - Skin Halo Protection, 150ml (38 bodů)

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince. 

Základem denního ochranného tělového mléka SHP je ochrana před agresivními vnějšími faktory.

Noční tělový ochranný krém SHP má uklidňující účinek, obnovují turgor a stimulují tvorbu kolagenu a obnovují elasticitu pleti. Jedná se o unikání kosmetické produkty k pravidelnému použití. Díky aktivním složkám mají vysoce regenerační, hydratační a relaxační účinky na pleť a celkový tonus organismu. Dodávají pleti jemnost a vitalitu. V době, kdy spíte, dokonale vyživují pleť důležitými látkami.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DERMOKOSMETIKA SHP je k dispozici zde:

SHP - NOVINKA PRODUKCE DR. NONA

SHP DERMOKOSMETIKA

SHP noční ochranný krém na obličej - 50ml (35 bodů)

SHP denní ochranný krém na obličej - 50ml (40 bodů)

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince.

Základem denního krému SHP je ochrana před agresivními vnějšími faktory. Součástí denního krému jsou filtry SPF (SPF 30+!), má BB účinek. Efekt BB krému znamená, že je ochranným krémem a zároveň má dekorativní vlastnosti - hydratuje pleť, sjednocuje její barvu a po aplikaci působí velmi mladistvě a zářivě.

Noční krém SHP má uklidňující účinek, obnovují turgor a stimulují tvorbu kolagenu a obnovují elasticitu pleti. Jedná se o unikání kosmetické produkty k pravidelnému použití. Díky aktivním složkám mají vysoce regenerační, hydratační a relaxační účinky na pleť a celkový tonus organismu. Dodávají pleti jemnost a vitalitu. V době, kdy spíte, dokonale vyživují pleť důležitými látkami.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DERMOKOSMETIKA SHP je k dispozici zde:

NOVINKA PRODUKCE

DR. NONA, CLINIC LENOM

Nové kosmetické produkty pro denní a noční použití díky unikátnímu složení skvěle vyživují a zvlhčují pokožku obličeje i těla. Mají velmi silný antioxidační účinek a omezují škodlivý vliv volných radikálů. Stimulují zdravé fyziologické procesy a zvyšují odolnost kůže.

Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách.

Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

ZÁKLADNÍ AKTIVNÍ LÁTKY:

Archebakterie a řasa Dunaliella - patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšují obranyschopnost organismu.

Extrakt z astragalu (kozinec) - bylinka, v Číně nazývaná též jako "žlutý vůdce", velice ceněna již ve starověké čínské medicíně. Má silné regenerační účinky a je to vynikající adaptogen, tj. zvyšuje, X ji odolnostorganismu a dodává sílu. Napomáhá hojení ran, uživá se pro urychlení rekonvalescence po těžkém zranění nebo chemoterapii. Srovnává krevní tlak a posiluje nervový systém.

Olej z jojoby - vzácný olej s vysokou koncentrací vitamínu E, přispívá k ochraně kožních buněk, pomáhá hojení ran, jizev a jiných kožních problémů. Pokožku vyživuje a hydratuje.

Olej ze semínek granátového jablka - luxusní olej se skvělými regeneračními vlastnostmi. Je ideální především pro stárnoucí, unavenou, popraskanou a jinak poškozenou pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje přirozenou hydrataci pokožky.

Všechny tyto aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

Co o nových produktech SHP hovoří výzkum Vědecko-výzkumného ústavu kůže, Vědecké centrum a laboratoře Mrtvého moře a Aravy, Masada, Izrael a Klinika Lenom Ltd, Rishon-Le-Zion, Izrael?

Výsledky:
Po testech na agresivitu a podráždění, provedených na modelu EPIDERM, všechny přípravky klasifikovány jako neagresivní a nedráždivé látky. Kromě toho mohou preparáty obsahující Dunaliella a Halobakterie zmírnit následky většiny poškození souvisejících s DNA. Vzhledem k oslabení sekrece interleukinů IL-6 a IL-8 odstraňují denní krémy indukci apoptózy v epidermální vrstvě, pokud jsou aplikovány před počátkem agresivního působení ultrafialových paprsků skupiny B (UVB), dokonce i noční tělová mléka jsou schopna snížit škodlivé účinky záření. Velmi důležitá je schopnost všech prezentovaných přípravků oslabovat mutagenezi DNA, která se vyskytuje pod vlivem UVB ozáření.
Závěry:
Schopnost nového produktu SHP snižovat mutagenezi DNA podmíněnou vystavením ultrafialovým paprskům skupiny B, tvorba rakoviny kůže tudíž odpovídá našim předchozím závěrům, demonstrujícím protinádorové účinky extraktů.

Produkce stojí na základě revolučního objevu Halo Complexu™, je zdokumentována ve vědeckých studiích a potvrzena specialisty z různých oborů medicíny a kosmetologie. Firma realizovala již několik vědecko-praktických konferencí na téma "Použití produktů Dr. Nona v širší lékařské praxi". Produkty Dr. Nona obsahují biologické a minerální složky, které působí na volné radikály v poškozených tkáních, napomáhají přirozenému DNK v poškozených buňkách a pozitivně mění strukturu a funkci membrán buněk. Jedinečnost produktů Dr. Nona spočívá v tom, že nejsou v žádném případě toxické, obsahují vitamíny a antioxidanty a působí nejen na poškozené orgány, ale také na organismus jako celek. 

Považuji za velmi důležité opět zdůraznit, že tyto produkty nemají na území ČR status LÉKU a nejsou náhradou za tradiční formu léčby! Nemají a nesmí odrazovat od návštěvy lékaře. Naopak se dobře doplňují s konvenčními způsoby léčby, které pacientovi lékař doporučí.

MISE PROTI RAKOVINĚ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového:
 

Při řešení problémů je vždy nutný individuální přístup a mnoho trpělivosti při hledání souvislostí mezi klinickými příznaky, konzumací rizikových potravin, nápojů, stresových a dalších psychosomatických faktorů.

KANDIDÓZA

30/09/2019

KANDIDÓZA je nadměrné pomnožení kvasinek(candida albicans) ve střevech, krvi a orgánech.

je onemocnění kůže, které vytváří zánětlivé, zarudlé a často se olupující skvrny na kůži.

Bolest hlavy člověka zastavuje, aby si uvědomil, že je nutná okamžitá změna a aby začal žít konečně svůj život v rovnováze.

Při chudokrevnosti nedostává tělo dostatek kyslíku a výsledkem je únava, slabost. Příznaky nápadné bledosti a snížená výkonnost, objevuje se spavost, mdloby, dušnost, zvýšená srdeční frekvence, bledost kůže a sliznic, tmavé kruhy pod očima, zimomřivost, může dojít k bolestem za hrudní kostí, u starších osob se projevuje zmatenost aj..