en-ARCHEATERAPIE

DALŠÍ ZÁZRAK?

NE! SKUTEČNOST, ARCHEATERAPIE, DR. NONA

a regenerace organismu. 

Zná to každý. MALÉ DÍTĚ, rýma, kašel, horečky, oslabená imunita, bolesti a pláč. Dětský pláč, ale i pláč nešťastného a unaveného rodiče.

Nic neobvyklého. U dětí je nemoc velmi častý jev. Vývoj imunitního systému není dokončen a není ještě zcela funkční. Tento proces probíhá celý život, ale nejintenzivnější vývoj imunity probíhá v dětství.

Na dětské hřiště chodíme každý den. Každý den potkám minimálně 2 usoptěné děti s nudlí. Dříve jsem se bála kontaktu s nemocnými. Dnes už jsem v naprostém klidu a pohodě.

Mám po ruce účinnou zbraň na každý problém.

JAKOU ZBRAŇ?

Takovou, kterou doporučím každé starostlivé mamince. Takovou, za kterou stojí LÉKAŘ, vědec a člověk s nominací na Nobelovu cenu.

Je to přesně týden, kdy mé dítě prošlo náročnou diagnózou:

OBSTRUKČNÍ BRONCHITIDA S ALERGICKOU SLOŽKOU, HNISAVOU RÝMOU, PÍSKÁNÍM A DUŠNOSTÍ

Slova lékaře: "z medicínského hlediska není možné tento masivní nález, paní Prušáková, odstranit bez použití medikace, nezvládnete to sami, jen přírodní cestou... Váš syn se dusí"!

Můj malý brouček na tom byl velmi špatně. Kašlal, sípal, pískal, dusil se, byl zahleněný, měl ošklivou rýmu, byl unavený, uplakaný a celý bolavý. Vyslechla jsem od lékaře všechny rady, typy, pokyny a vyzvedla jsem "léky" v lékárně (které jsme naštěstí nemuseli vůbec vybalit a použít).

S obrovskou důvěrou k mocné Archebakterii jsem začala s aplikací produktů Dr. Nona. Obden jsem chodila se synem k lékaři na kontroly. Vždy zdravotní stav konzultuji s lékařem, abych měla absolutní jistotu. S ošetřujícím lékařem jsem od začátku do konce v kontaktu! Zdravotní stav mého syna se rapidně zlepšoval každý den. Léčení trvalo přesně jeden týden. Bez použití antibiotik, kortikoidů. A to je důkaz, že to jde i bez použití chemie.

"BEZ MEDIKACE".

Pediatr při poslední kontrole konstatoval: "pokračujte v tom, co děláte paní Prušáková a na další kontroly již chodit nemusíte"

WOW - kdo by to byl řekl? Něco, co není z MEDICÍNSKÉHO HLEDISKA možné odstranit? Onemocnění které může vážně ohrozit život dítěte. Obstruktivní bronchitida je u dětí příčinou respiračního selhání s nutností resuscitační péče a ventilační podpory.

Není to zázrak?

NE! SKUTEČNOST, ARCHEATERAPIE,

DR. NONA a regenerace organismu.

Toto je můj příběh a mám jich stovky (osobní, od svých klientů, od lidí, kteří používají produkty po celém světě).

Nejsem chodící reklamou. Jsem skutečnou mámou skutečných dětí. Ženou, která drží v ruce reálnou zprávu od lékaře.

Kdybych to neviděla na vlastní oči a nezažila na vlastní kůži, neuvěřím. Stejně tak jako VY, kteří ještě nemáte vlastní zkušenost s produkty Dr. Nona.

NEVÁHEJTE a na nic nečekejte s Dr. Nonou se každému (tomu, kdo je připravený) změní život a přijde neskutečná úleva a zdraví (vaše, dětí, okolí).

NIC NENÍ VĚTŠÍ ODMĚNOU PRO MÁMU NEŽ ZDRAVÉ A ŠŤASTNÉ DÍTĚ.

Chcete další reálné a pozitivní zkušenosti? Sledujte mě na mém facebooku HIT zdraví, Dr. Nona, Archebakterie v Halo komplexu. Přidejte se do mé uzavřené skupiny HITAZDRAVA.

S úctou Zdeňka Prušáková Řepová

Dr. Nona ID: 484410 (toto ID máte možnost použít při uplatnění slevy 20 - 35%).

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?