KRÁSA JE ZDRAVÁ

"KRÁSA JE ZDRAVÁ" aneb krása je dar a zdraví zodpovědnost

Vezměte konečně odpovědnost za život a zdraví do svých vlastních rukou. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Každý touží po tom, aby jeho tělo bylo NEMOCEM-ODOLNÉ..

.. předvedu Vám společně s Dr. Nonou jak na to. Budeme se věnovat tématům, které Vás zajímají (zdravý životní styl, krása, omlazení, energie, výživa, čistota, prevence nemoci, obnova buněk, aromaterapie, archeaterapie, návrat k přírodě aj.). Jste srdečně zváni na velmi přátelskou a otevřenou diskuzi o zdraví a kráse. 

Kdy: 29. 5. 2019

Kde: Studio Tereza Morávková

Krajinská 38, 370 01 České Budějovice

Od: 17:00 hodin

Téma:

"KRÁSA JE ZDRAVÁ" 

aneb

krása je dar a zdraví zodpovědnost

VSTUP NA AKCI JE ZDARMA. Z důvodu velkého zájmu je však nutno domluvit a zajistit si svou rezervaci. 

Chcete uspořádat nezapomenutelnou akci pro své VIP klienty, pacienty, přátele, rodinu? Kontaktujte mě

Jak o sebe pečujete nyní, se ukáže dříve či později na Vašem zdraví, kondici a vzhledu. To je zákon akce a reakce. Víte, jak zlepšit výsledky své práce, kvalitu vlastního života a životy druhých? To je hlavní otázka v práci odborníka, který pomáhá lidem. 

Jak a s čí pomocí učinit z návštěvy salonu technologa krásy a zdraví v transformační komnatu, v níž se mění názor na svět? Odpovědi na tyto a mnohé otázky přinášejí zkušenosti s užíváním produktů Dr. Nona.

Ženy, muži, kteří užívají výrobky Dr. Nona v každodenní péči, získají viditelné, dlouhodobé výsledky a zlepšení kvality života obecně. Klienti zaznamenávají zvláštní zájem o život a zvýšené libido. Změnu kvality a textury pokožky. Viditelné zlepšení kvality vlasů. Normalizaci hmotnosti. Stabilní psycho-emocionální stav aj..

Ve chvílích, kdy přináším radost ostatním lidem, jsem doopravdy spokojená. Když někomu představím Dr. Nonu a on se rozhodne produkci na vlastní kůži vyzkoušet. Předávám poselství, naději a jiskru člověku, aby mohl dělat ve svém životě cokoliv, co ho bude dělat spokojeným a šťastným. Nikdy bych nemohla vydělávat na ničem, co nepomáhá ostatním. I vy si můžete budovat úspěšný business za miliony a nebo jen odpočívat a užívat si neskutečný patentovaný produkt, který nemá obdoby a konkurenci. Život je hra.