DOBRÁ IMUNITA

ŠKOLKA, ŠKOLA A IMUNITNÍ SYSTÉM NAŠICH DĚTÍ

Brzy po nástupu do mateřské školy a s povinnou školní docházkou dostává imunitní systém zabrat. 

Citlivý přístup, motivace, správné načasování a podpora IMUNITNÍHO SYSTÉMU - to jsou důležité prvky, které pomohou k nástupu dítěte do systému školství. 

Některé děti zvládnou vstup do nového prostředí bez problémů, jiné si to doslova odtrpí a rodiče s nimi. Aby se nástup dítěte do školky, školy povedl co nejlépe, doporučuji podporu v podobě produkce Dr. Nona a blahodárné Archebakterie. 

HALO IMUNSEEN DR. NONA

Dobrá imunita je stav, kdy se ubráníme vnějším i vnitřním negativním vlivům. A protože jsme tvůrci, víme také, že změnou vnitřních podmínek měníme i ty vnější (jak uvnitř, tak navenek). 

Nečekejte až přijde STOPKA a dbejte na prevenci svých dětí již dnes! 

Nenechám si pokazit radost, že se můj syn do mateřské školy vůbec dostal. Časté rýmy, kašel, záněty středního ucha, bronchitida, spála a jiné nemoci, kterými si projde většina dětí v mateřské škole

  • s Halo Imunseen a produkty z Mrtvého moře Dr. Nona zvládneme hravě. 

Po zkušenostech s prvním dítětem vím, že rok po nástupu bývá velmi náročný. "Dříve byl nemocný párkrát do roka, teď skoro pořád," stěžují si kamarádky, rodiče malých dětí. 

Já mám doma účinnou pomoc a velmi ráda se o své bohaté zkušenosti podělím.

O tom, jak obstojí při nástupu do škol imunitní systém dítěte, rozhoduje řada faktorů. 

Záleží na nás na rodičích, jak svým potomkům budeme pomáhat. Dr. Nona podpoří dozrávání imunitního systému. Nezbytným bodem je bezesporu vyvážená a pestrá strava, pohyb, otužování, prostředí, v němž dítě vyrůstá, kvalitní spánek, psychosomatika.  

Klíč k imunitě je v kombinaci všech faktorů.

Člověk se nesmí bránit! Nýbrž imunitní systém aktivně podporovat.

Neznám lepší produkt než kvartet Solí z Mrtvého moře Dr. Nona. Naleznete na mém e-shopu. Napište si o mega slevu, jsem zde pro Vás a Vaše děti.

CELOSTNÍ PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA