DOBRÁ IMUNITA

ŠKOLKA, ŠKOLA A IMUNITNÍ SYSTÉM NAŠICH DĚTÍ

Brzy po nástupu do mateřské školy a s povinnou školní docházkou přichází nemoc. Jedna, druhá, třetí. Dávejte si pozor rodiče, učitelé a děti!

Imunitní systém dostává zabrat.  

IMUNSEEN

Dobrá imunita je stav, kdy se ubráníme vnějším i vnitřním negativním vlivům. A protože jsme tvůrci, víme také, že změnou vnitřních podmínek měníme i ty vnější (jak uvnitř, tak navenek). 


Nečekejte až přijde STOPKA a dbejte na prevenci svých dětí! 


Já si nedám pokazit radost, že se můj syn do mateřské školy vůbec dostal. Časté rýmy, kašel, záněty středního ucha, bronchitida, spála a jiné nemoci, kterými si projde většina dětí v mateřské škole
  •  s Imunseen a Dr. Nona zvládneme hravě. 

Po zkušenostech s prvním dítětem vím, že rok po nástupu bývá velmi náročný. "Dříve byl nemocný párkrát do roka, teď skoro pořád," stěžují si kamarádky, rodiče malých dětí. 

Já mám doma velmi účinnou pomoc a velmi ráda se o své bohaté zkušenosti podělím. 

O tom, jak obstojí při nástupu do škol imunitní systém dítěte, rozhoduje řada faktorů. 

Záleží na nás na rodičích, jak svým potomkům budeme pomáhat. Dr. Nona podpoří dozrávání imunitního systému a dalším nezbytným bodem je vyvážená a pestrá strava, pohyb, otužování, prostředí, v němž dítě vyrůstá, psychosomatika.  

Klíč k imunitě je v kombinaci všech faktorů.

Člověk se nesmí bránit! 

Nýbrž zdraví aktivně a pozitivně podporovat.

"UZDRAVIT SE MŮŽEME SAMI A TO DÍKY DOBŘE FUNGUJÍCÍMU IMUNITNÍMU SYSTÉMU"/jiné uzdravení neexistuje/

STRES A DĚTSKÁ DUŠE

BLOG A NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY 

Přečtěte si jako první, co je nového:
 

Je histaminová intolerance nevyléčitelná nemoc? Jaká je příčina mých obtíží? Mohu jíst jablko? Mohu jíst vejce? Mohu jíst brokolici? A co luštěniny, pečivo a nebo jogurty? Je tolik otázek, které si pacient s histaminovou intolerancí klade.

Dnes jsem se dozvěděla, že mě obklopuje asi jen 35% lidí, kteří si sebe cení natolik, že pro sebe něco dělají. To číslo je naprosto alarmující a doufám, že právě Vy si vážíte sami sebe, že dbáte o správnou životosprávu, prevenci a máte se rádi natolik, že se nepodřizujete svým věčně nespokojeným šéfů, manželům, jiným autoritám..

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?