BALANČNÍ ŘADA | ZINZINO

11.01.2021

Cílem a posláním Zinzino je propagovat zdraví prostřednictvím prvotřídních produktů vyrobených z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. 

Dodej svému životu energii díky našemu nutričnímu konceptu pro zdraví!

BalanceOil+, který do 120 dnů bezpečně upravuje poměr Omega-6/Omega-3 mastných kyselin.

BALANCE OIL KIT + TEST

Získej jedinečné informace o vyváženém poměru omega-6 a omega-3 mastných kyselin a prohlédni si výsledky testu BalanceTest "před a poté". 

Užívej BalanceOil společnosti Zinzino, velmi kvalitní směs obsahující rybí olej, bohatá na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), polyfenoly olivového oleje a Vitamin D3, které chrání buňky před korozí (oxidací) a upravují poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin v těle, podporují správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino za prémiové ceny

Hlavní přínosy Balancetestu

 • Snadno proveditelný domácí test pomocí suché kapky krve.
 • Měří množství 11 mastných kyselin v krvi.
 • Poskytuje údaje o rovnováze omega-6:3.
 • Dozvíš se jak tvé buňky vstřebávají živiny (propustnost buněčné membrány). Pro více informací klikni zde.

BALANCE OIL | ZINZINO

Doplněk stravy 

Obsah: 300 ml a 100 ml

Příchuť: Přírodní vanilková příchuť, přírodní citronová příchuť, přírodní příchuť pomeranč, citron, máta, přírodní příchuť grapefruit, citron, limetka.

BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. 

Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu Omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA + DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 ve vašem těle, přičemž zároveň chrání vaše buňky před oxidací. Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino

Hlavní přínosy:

 • Synergické složení, které přispívá k normální funkci srdce(2) mozku(1) a imunitního systému(3).
 • Pomáhá udržovat příznivé hladiny kyselin EPA a DHA v těle.
 • Pomáhá udržovat optimální hladiny mastných kyselin omega-6:3 v těle.
 • Pomáhá udržovat hladiny polyfenolů v těle, čímž napomáhá ochraně krevních lipidů před oxidačním stresem(6).
 • Podporuje zdravou a normální funkci očí, protože obsahuje 700 mg DHA(7).
 • Přispívá k normálním kostem(11), svalové funkci(12) , normálním zubům(13) a dělení buněk(14), protože denní dávka obsahuje 20 µg vitamínu D3.
 • Podporuje normální hladiny triglyceridů v krvi(8), normální krevní tlak(9) a normální hladiny vápníku v krvi(10).
 • Obsahuje pouze přírodní ochucující a aromatické látky. 

SLOŽENÍ

Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), olivový olej lisovaný za studena, smíšené tokoferoly (antioxidanty), přírodní příchutě*, vitamín D3 (cholekalciferol).

POUŽITÍ

Doporučené užívání: 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti. Dávka se upravuje podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností do 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností do 80 kg: 12 ml denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Extra panenský olivový olej
Oliva španělské odrůdy Picual byla zvolena pro své bohatství kyseliny omega-9 a velmi vysoký obsah antioxidantů. Kvalitu oliv zaručuje ruční sběr před hlavní sklizní: v jeho průběhu jsou odstraněny kamínky, a za studena jsou tak lisovány pouze plody, výsledkem čehož je extra panenský olivový olej s bohatstvím kyseliny omega-9 (kyseliny olejové) a velmi vysokým obsahem antioxidantů zvaných polyfenoly (více než 750 mg/kg5 ), přičemž obojí má hned několik příznivých účinků (15). Tyto polyfenoly chrání olej BalanceOil+ v lahvičce, ale hlavně a především buňky.
Vitamín D3
BalanceOil+ obsahuje vitamín D3 (cholecalciferol). Používáme přírodní vitamín D3 (cholekalciferol) vyráběný z lanolinu. Lanolin je přirozeně vznikající tuk, který můžeme nalézt v ovčí vlně. Vitamín D3 se vyrábí z lanolinu rozpuštěním prekurzoru na vitamín D3. Poté je chemicky upraven a aktivován působením ultrafialového (UV) záření. Tento chemický proces je srovnatelný s tím, k němuž dochází při produkci vitamínu D3 v lidské kůži.
Přírodní tokoferoly
Smíšené tokoferoly jsou antioxidanty běžně používané v potravinových doplňcích. Používané přírodní tokoferoly jsou vyráběny z destilátů vysoce rafinovaného oleje ze sojových bobů pěstovaných bez genetických zásahů, a protože tyto destiláty procházejí další rafinací, neobsahují žádné sójové proteiny. To znamená, že nejsou přítomny žádné alergeny. Typická skladba je: alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly.
Synergie rybího a olivového oleje = výsledky
Naši vědci formulovali přípravek BalanceOil+, v němž kombinují kyselinu omega-3 se správným množstvím olivového oleje, který poskytuje extra vysoké dávky kyseliny omega-9 a antioxidantů. Tato synergická kombinace umožňuje bezpečnou regulaci a udržování stavu kyseliny omega-3 ve vašem těle pro dosažení rovnováhy omega-6:3 nepřesahující poměr 3:1.
Důkaz rovnováhy do 120 dní
Naše certifikované laboratoře byly pověřeny analýzou výsledků testování na přítomnost jedenácti mastných kyselin v krvi metodou suché krevní kapky, takže naše databáze je celosvětově největší svého druhu. Průměrný poměr omega-6:3 u lidí neužívajících žádný potravinový doplněk s kyselinou omega-3 je 12:1 pro severní Evropu, 15:1 pro celou Evropu a 25:1 pro USA. Po užívání přípravku BalanceOil+ po dobu 120 dnů klesne průměrný poměr u většiny osob pod 3:1.

BALANCE TEST ZINZINO

BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu obsažených mastných kyselin prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). 

Bude-li naším cílem analýza mastných kyselin, je vědecky dokázáno, že technika DBS je právě tak přesná, jako odebrání vzorku žilní krve. Je zapotřebí pouze několika kapek krve ze špičky prstu umístěných na filtrační papír Whatman®, a provedení potrvá necelou minutu.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino  

ŽIVOT V ROVNOVÁZE

BALANCE OIL AQUA X

Doplněk stravy

Obsah: 300 ml

AquaX je průlom v oblasti zpracování tuků Omega-3. 

AquaX je forma BalanceOil s obsahem unikátního přírodního emulgátoru Aquacelle, který umožňuje rozpuštění oleje ve vodě. To výrazně zlepšuje chuť, vzhled a v mnoha případech absorpci tuků Omega-3. Stačí rozmíchat denní dávku BalanceOil AquaX ve vodě nebo jiném oblíbeném nápoji, ve kterém se příchuť a vzhled oleje prakticky ztratí. Protřepte lahvičku, nalijte, promíchejte, vypijte a nechte si chutnat!

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino 

BALANCE OIL+ VEGAN

Doplněk stravy

Obsah: 300 ml 

Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Přípravek BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před poškozením oxidací ("rezivěním") a bezpečně upravuje poměr kyselin omega-6:3, čímž podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino  

ESSENT ZINZINO

Essent = Výživa nové generace

Doplněk stravy 

Obsah: 60 softgelových kapslí v jednotlivých blistrových obalech pro optimální čerstvost.

Tento ultra čistý, molekulárně testovaný polyfenolový doplněk stravy bezpečně upravuje a udržuje vyvážený poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin, přičemž chrání buňky před korozí (oxidací) a podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino   

 • POLYFENOLOVÁ OCHRANA: Chraň své buňky před korozí (oxidací). Denní dávka 5 mg olivového hydroxytyrosolu přispívá k ochraně krevních lipidů před oxidačním poškozením.
 • DOSÁHNI ROVNOVÁHY: Uprav svůj poměr omega-6 a -3 na rovnováhu 3 : 1 za 120 dní.
 • ZKUŠEBNÍ VÝŽIVA: Podívej se na výsledky svých individuálních testů "Před a po". K dnešnímu dni více než 350 000 testů.
 • ULTRA ČISTÝ: Molekulárně testováno na toxiny, aby byla zajištěna čerstvost, bezpečnost a čistota, kterým můžeš věřit.
 • VÝŽIVA PŘÍŠTÍ GENERACE: Synergický vzorec, který přispívá k přirozené srdeční, mozkové a imunitní funkci. 3 tobolky softgel denně obsahují 600 mg DHA, 1 080 mg EPA a 20 mcg vitamínu D3.
 • ZAČNĚI SE STARAT O BUDOUCNOST UŽ DNES: Výběrem produktu ESSENT podporuješ vyvážený oceánský ekosystém s "certifikovaným udržitelným" zdrojem volně žijících ryb.
ESSENT | ZINZINO | DOPLNĚK STRAVY | TOP KVALITA | OMEGA
ESSENT | ZINZINO | DOPLNĚK STRAVY | TOP KVALITA | OMEGA

POLYFENOLOVÁ SMĚS ZINZINO:

Hydroxytyrosol, kakao a olivové polyfenoly.

Rybí oleje, rybí želatina, zvlhčovadlo (glycerol), extra panenský olivový olej lisovaný za studena, kakaový prášek, zahušťovadlo (oxid křemičitý), voda, olivový extrakt (Olea europaea), vitamín D3 (cholekalciferol).

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 tobolka softgel na cca 30 kilogramů tělesné hmotnosti. Uprav dávku podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností 50-60 kg: 2 tobolky softgel denně. Dospělí s tělesnou hmotností 80-90 kg: 3 tobolky softgel denně. Maximálně 5 tobolek softgel denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu.Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Uchovávejte mimo dosah dětí. UPOZORNĚNÍ: Pokud užíváte léky na ředění krve nebo máte-li zdravotní problémy a omezení, poraďte se před použitím přípravku ESSENT se svým lékařem.

R. E. V. O. O

SEZNAM SE S OLIVOVÝM OLEJEM NOVÉ GENERACE

Objev revoluční extra panenský olej s koncentrací bioaktivních antioxidantů, která je 30krát vyšší než u jakéhokoli olivového oleje, který jsi zažil/a dříve.

R.E.V.O.O je k dispozici pouze v limitované edici

Obsah: 250 ml

*Objednání přímo u dodavatele Zinzino    

OBJEV SKANDINÁVSKOU VÝŽIVU ZALOŽENOU NA TESTOVÁNÍ