PODROBNÝ ROZBOR AURY

12.07.2021

Chceš zářit a být spokojený/á? Zaměř se na svůj čakerní systém "VŠE JE ENERGIE"

Podrobná analýza čaker a vhled do tvého bioenergetiského pole
Podrobná analýza čaker a vhled do tvého bioenergetiského pole

PODROBNÁ ANALÝZA TVÉ AURY 

Vítej ve světě kvantových a frekvenčních lázní. Co pro tebe mohu udělat s pomocí profesionálního přístroje HealyResonance: 

Potřebuješ poskytnout hluboký vhled do svého bioenergetického pole a jeho čaker? Tvé čakry jsou energetické víry, které mají fyzické, psychologické a duchovní funkce. Spolu se čtením tvých 7 čaker můžeme měřit celkovou energii. To je užitečné pro získání informací o sebepozorování a seberozvoji.

Pošli mi svou aktuální fotografii, díky které přístroj zaznamená tvé bioenergetické pole. Na e-mail ti zašlu výsledky. Po provedení rozboru ti mohu spustit vibraci na dohodnutý čas (interval). V tomto procesu se harmonizují tvá energetická centra. Podobně je možnost udělat analýzu pro skupinu, zvíře, objekt (budovu, auto, prostor).

Cena jedné analýzy a vibračního působení je 500,- Kč. Podrobný seznam nabízených služeb nalezneš zde.

Jak zjistíš, že energie některé čakry je zcela mimo "mantinely"? Jak vše napravíš? 

Stačí se tomuto energetickému poli trochu věnovat a můžeš si celý svůj život sladit do rovnováhy. Stručný a praktický návod - najdeš ve videu:

Prohlížení aury je tedy jen jedním ze způsobů detekce potenciálních problémů ještě předtím, než vůbec vstoupí do fyzické úrovně našich organismů.
Prohlížení aury je tedy jen jedním ze způsobů detekce potenciálních problémů ještě předtím, než vůbec vstoupí do fyzické úrovně našich organismů.

Účelem získání povědomí o systému čaker je pomoci jednotlivci dosáhnout v sobě stavu harmonie. Skenování aury není fyzikálním měřením. Neměříme fyzickou energii, ale namísto toho měříme informační nebo morfogenetické pole v jednotlivých čakrách. Jde o vyrovnávání energie a pronikání do energetických polí. 

Prohlížení aury je užitečné mnoha způsoby, protože všechny naše fyzické problémy a nemoci se nejprve usadí v aurách, než ovlivní naše fyzická těla. 

Prohlížení aury je tedy jen jedním ze způsobů detekce potenciálních problémů ještě předtím, než vůbec vstoupí do fyzické úrovně organismu.

JAK UVOLNIT A PLNĚ VYUŽÍT 7 ZDROJŮ SÍLY A MOUDROSTI, KTERÉ MÁŠ PŘÍMO V SOBĚ ?

Lidé o nich často vůbec nevědí, nebo s nimi neumí vědomě pracovat. S Healy je to snadné. 

Každá čakra má svou resonanční frekvenci. Působením přístroje HealyResonance můžeš čakry čistit, aktivovat a harmonizovat. Chceš také zažít působení tohoto blahodárného programu?

Spolu se čtením 7 čaker můžeme měřit tvou celkovou energii. To je užitečné pro získání informací o sebepozorování a seberozvoji. Healy tyto nerovnováhy koriguje a přeprogramuje energetické pole do požadovaného stavu. Sken aury a Healy můžeš používat každodenně nebo kdykoli to potřebuješ. 

To co ti chybí, jsou skutečně funkční nástroje pro aktivaci a vyladění čaker

Potřebuješ něco funkčního, aby se tvé čakry přirozeně čistily, aktivovaly a harmonizovaly. Problémy v čakrách, jsou skutečnou příčinou všech problémů v životě. Začni vědomě pracovat se sedmi klíčovými oblastmi svého života. 

V našem pozemském životě známe a máme 7 čaker

Každá z čaker oživuje určitou část těla a je také propojená s žlázou s vnitřní sekrecí. Veškeré změny se dějí uvnitř nás a vyléčit se bez komplexní práce se sebou samotným není možné.

Každá čakra je spojená s naším fyzickým tělem a zároveň na každé čakře pociťujeme nějakou emoci. Když na čakře vyvoláme odmítavou emoci (negativní), ta čakra se sevře a nemůžeme proudit energie tak, jak by naše tělo potřebovalo. Fyzicky se to pak projeví tím, že žláza s vnitřní sekrecí neprodukuje ten správný hormon a tím se uzavře fungování orgánů v příslušné oblasti. Když někde chybí energie, přijde tam nemoc.

Čakry jsou energetická centra v našem těle. Tak jako příslušné orgány mají jedinečnou funkci a vliv na naše zdraví a život, tak jsou čakry, jakousi zásobárnou energie právě pro dané orgány, ale i životní oblasti a témata.
Čakry jsou energetická centra v našem těle. Tak jako příslušné orgány mají jedinečnou funkci a vliv na naše zdraví a život, tak jsou čakry, jakousi zásobárnou energie právě pro dané orgány, ale i životní oblasti a témata.

FAKTA O ČAKRÁCH

  • Máš 7 čaker kterými proudí 7 energií života.
  • Není to scifi, stav čaker je měřitelný.
  • Čakry jsou zdrojem tvé energie, síly, moudrosti a také klíčem k růstu.
  • U většiny lidí jsou tato centra blokována, fungují tak jen na 10% -20% své kapacity (jsou blokována hlavně negativními emocemi, strachy a přesvědčeními, programy).
  • Kvalita života je odrazem stavu tvých čaker.
  • Čakry jsou propojeny s myslí, orgány, tělem i pocity. 
  • Čakry velice dobře reagují na zvuk, frekvence, vibrace. 

VŠECHNO JE ENERGIE 

Ať jde o hmotu, světlo, zvuk, myšlenku nebo pocity. Mnoho vědců to potvrzuje výzkumy, které ukazují, že nejen vnější vlivy vyvolávají fyzikální změny v těle, nýbrž především myšlenky (pocity) - ovlivňují biochemické pochody v organismu. Myšlenky jsou energie, které mají vliv na zdravotní stav fyzického těla. Negativní myšlenky způsobují onemocnění člověka, pozitivní uzdravují. 

Na úrovni tvého vědomí a nevědomí dochází ke stálému a vzájemnému působení sil, které spolu komunikují. Tato komunikace může být tvořivá, posilující a oživující, a nebo ničící, destruktivní a nakonec způsobující nemoc. 

Výklad pojmů HealyResonance, které jsou použity v analýze Healy

REZONANCE - Rezonance na základě parametrů, tj. relevance, intenzita a síla, které jsou uvedeny v přehledu položek analýzy: Relevance (číselná hodnota od -100 % do +100 %) vyjadřuje, jak důležitá tato položka aktuálně je pro klienta.

INTENZITA (číselná hodnota mezi 1 a 10) vyjadřuje, do jaké míry je daná položka aktuálně přítomna v klientově vědomí a může tedy indikovat míru ochoty klienta se s tímto tématem konfrontovat. Intenzita souvisí s tím, jak moc vás tento problém ovlivňuje, takže +10 by znamenalo, že jde o silný vliv, který vyžaduje hodně korekce. +1 by znamenalo, že jsi v této věci již dosáhl/a vysokého stupně řešení a zbývá ti jen jeho malé množství, které musíš dořešit. 

RELEVANCE (%) je aktivní důležitost/potřeba řešení problému. Negativní relevance znamená,
že problém je sice přítomen, ale není aktivován. 

POTENCE je dalším hodnoticím faktorem položek výpisu, který řadí položky na základě homeopatické potence (hodnoty D, C nebo LM).

POTENCE

D - zcela se manifestuje fyzicky v životě, hmotné záležitosti

C - ještě se úplně fyzicky neprojevuje, ale už jsou nějaké náznaky, myšlenky, pocity

L, M - duchovní úroveň , ve fyzickém projevu ještě vůbec nejsou a možná si jich nejsme ani vědomi

Číslice 1.2.3./ I., II., III. Čím vyšší číslo, tím hlubší záležitost / hlouběji ve hmotě.

Hodnota -100%/+100% značí období (minulost/současnost) události (stresu, emoce, programu), kdy se uložila do paměti buněk a začala ovlivňovat žití.

Dávkování se týká homeopatické síly a dávkování pro léčbu problému:
D (10X) se týká více fyzických problémů, které se projevují
C (100X) se týká více emocionálních/mentálních věcí
LM (50000X) se více týká duševních/duchovních záležitostí
Čím vyšší je množství ředění (D, C, LM), tím hlouběji problém pronikl do vrstev vědomí, a je
potřeba účinnější/intenzivnější léčby k obnovení rovnováhy. 

Doba působení - po analýze ti spustím kvantové působení z přístroje na předem dohodnutou dobu (min. 12 min 40s).

Parametry přenosu jsou vypočítávány podle "zlatého poměru" a měly by tedy přinášet optimální efekt dle individuálních potřeb klienta. Podle našich zkušeností je doba přenosu 12 minut obecně doporučovanou hodnotou v případě velkých objektů, jako jsou například léčivé kameny nebo nemovitosti. 

AURA - ČAKRY

Výkladové texty k jednotlivým čakrám obsahují informace strukturované podle následujících témat:

• Hladina energie

• Cíle

• Obecné informace

• Životní téma

• Tělesný stav

• Duševní stav

• Emoce

• Spirituální stav

• Přesvědčení

• Příroda