PORADÍ SI I S NEJODOLNĚJŠÍ ŠPÍNOU

Produkty AQUAmagic dokonale čistí jakýkoliv povrch bez námahy. Tajemstvím je jedinečná struktura mikrovlákna, kde každé vlákno je 100krát tenčí než lidský vlas. Vlákno je nařezané na pravidelné části. Hrany těchto rozřezaných vláken pracují jako "mikro-škrabky", které vyčistí nečistoty z povrchu. Následně díky mezerám mezi těmito rozřezanými částmi vlákna, které fungují podobně jako rostlinné kapiláry, mikrovlákno bezchybně absorbuje vodu a nečistoty dovnitř vlákna. Během suchého čištění fungují tyto mikro-lapače jako magnety a utěrka lehce zachytává prach z povrchů a udržuje je dlouho v čistotě.

Každý z nás má příležitost začít s novou patentovanou Japonskou technologií, která je použita ve všech produktech společnosti Greenway. K čištění opravdu stačí jen voda, bez použití jediné kapky chemie. 

Díky tomu nám tyto produkty dávají šanci zastavit poškozování životního prostředí. Čím dříve začneš - tím lépe. 

ŽÁDNÁ ŠKODLIVÁ CHEMIE

Zapomeň na nebezpečné čistící prášky, gely, spreje či ostatní agresivní a drahé produkty. AQUAmagic produkty pro domácnost si se špínou poradí bez použití chemikálií! Je to záchrana, hlavně pro děti, starší generaci, astmatiky a lidi trpící alergiemi. S AQUAmagic bude tvůj domov krásný, čistý a zároveň se budeš podílet na tvorbě zdravější planety. Během suchého úklidu produkty AQUAmagic absorbují všechen prach jako vysavač díky elektrostatickým vlastnostem mikrovlákna. Nezůstanou žádné skvrny, škrábance nebo zbytky vláken, což je velmi důležité při čištění optiky, monitorů, parket atd. Úžasné vlastnosti mikrovlákna nám umožňují používání produktů i na jemnou péči o pleť a tělo.

DLOUHODOBÁ ŽIVOTNOST A LEHKÁ ÚDRŽBA

AQUAmagic produkty se lehce udržují čisté. Špína a mastnota se jednoduše vypláchnou pod tekoucí vodou. Pokud je produkt velmi znečištěný, může se vyprat jádrovým mýdlem (použít můžete prášek Mystic, prací plátky Biotrim). Rozmočit plátek Biotrim (nastrouhat mýdlo a nebo přidat do vody prášek Mystic), namočit, nechat působit, propláchnout, usušit. Nikdy utěrky nesušit na slunci, radiátoru, nežehlit, neperat v pračce a nesušit v sušičce. 

Některé sady a výrobky obsahují ionty stříbra. Nanočástice stříbra mají fenomenální baktericidní a antivirové vlastnosti. Textílie ošetřené stříbrem jsou dezinfekční. Díky Silver technologii předcházejí vzniku patogenních bakterií. Stačí utěrku pouze vyždímat a můžete pokračovat v uklízení a vytváření útulného domova. Utěrky si stále zachovávají svoje vlastnosti, jejich funkčnost se nezmění. Výrobek může být mnohokrát praný. Životnost produktů je při správné péči minimálně 2 roky.

RŮZNÁ ŘEŠENÍ NA ROZLIČNÉ PROBLÉMY

Díky jejich všestrannosti a vynikajícím vlastnostem jsou produkty AQUAmagic multifunkční. Kolekce AQUAmagic nabízí efektivní řešení pro úklid domácnosti, umývání auta, produkty pro pleťovou a tělovou péči, pro děti a sportovce. 

SADA PRO PÉČI O DOMÁCNOST | UJUT

Výrobky tohoto ekologického setu jsou perfektní na utírání prachu a špíny z jemných povrchů. Poradí si se silným znečištěním a se skvrnami. Jsou vhodné na leštění, aniž by zanechávaly šmouhy a zbytky vláken. Tento set ti vydrží několik let, aniž by ztratil své jedinečné vlastnosti. SADA PRO PÉČI O DOMÁCNOST | ULTRA

Podobně jako zubní kartáček, vlákno aktivně, ale opatrně čistí i tu největší špínu a to i na těžce dostupných místech. Lepkavá mastnota a připáleniny na sporáku, skvrny od bot na linoleu, vodní kámen, prach na grilu, zbytky lepící pásky, žvýkačky nebo hmyz, každá nečistota dokáže být vyčištěná bez použití jakýchkoliv chemikálií.


.


PŘÍRODNÍ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY | BIOTRIM

Plátky na praní jsou unikátní a 100% EKO, vyráběny výhradně z rostlinných a přírodních složek bez přídavku parabenů, síranů a jiných nežádoucích chemických přísad. Vyrob si své vlastní tekuté mýdlo, odloupni malý kousek a vyčisti si šperky, různé věci a rozličné povrchy. Při umývání vlasů mají funkci kondicionéru. 1 plátek z řady Blanco, rozpustit do vody a použít společně s univerzální utěrkou na plesnivé stěny.

Řada ekologicky šetrných výrobků pro účinné čištění a mytí. Od expresního čištění věcí až po generální úklid v domě. 

  • Zcela rozpouští špínu, rychle se rozpustí ve vodě beze zbytků.
  • Snadno zvládnou i složité skvrny. Nejlepší přírodní ingredience a ekologická technologie jsou novým standardem pro praní.
  • Pečlivě ošetřují tkaniny, zachovávají jejich barvu a strukturu.
  • Pro ruční čištění povrchů, ruční praní a použití v automatické pračce. Na praní v pračce 3-4 plátky podle tvrdosti vody a míry znečištění prádla. Už nebudeš potřebovat aviváž.
  • Dokonale fungují v horké i studené vodě jakékoliv tvrdosti.
  • Plně biologicky rozložitelné.
  • Obohaceno o oleje, které chrání pokožku. 
  • Vhodné na cesty. Ubrousky můžeš vzít kamkoliv, jsou kompaktní a nebudou se rozlévat, nerozsypou se jako prášek. 

Složení: Kokosový alkohol, přírodní rostlinné oleje, výtažek z kokosového oleje, deionizovaná voda. 


PASTA MYSTIK 

Je navrhnuta pro široké použití. Účinně odstraňuje těžce odstranitelné skvrny včetně rzi, připálených povrchů a mastnoty. Jemně leští a dodává povrchům lesk. Používej na silné usazeniny, mastnotu, skvrny, zažranou špínu, šmouhy (digestoř, gril, domácí spotřebiče, hrnce, vodní kámen, obuv atd.). Při použití s utěrkami Aquamagic (houbičkou, diskem, univerzální utěrkou, twist) lze vyřešit každý problém a stoletou špínu. 

Složení: Oxid křemičitý, čištěná voda, glycerin, limonen.

PRÁŠEK MYSTIC

v kombinaci s horkou vodou promění mávnutím kouzelného proutku staré věci v nové. Je určený na přípravu čistícího roztoku. Účinně odstraňuje těžko odstranitelné nečistoty z interiérových předmětů vyrobených ze skla a křišťálu. Rychle odstraňuje skvrny od kávy, čaje a vodního kamene z rychlovarných konvic, kávovarů a nádobí ze skla a porcelánu. Jemně čistí příbory ze stříbra a drahých kovů. Má antibakteriální účinek. 

Úžasně vyčistí dřez a výlevky, láhve, plastové a dřevěné hračky, připálené hrnce, pánve, vodní kámen, matrace, sedací souprava atd. V prášku Mystic se perou utěrky Greenway.  Úklid WC - 2 kávové lžičky do záchodové mísy, nechat působit cca 1 hodinu. Ošetřit šperky můžete tak, že do sklenky s vodou přidáte 1 kávovou lžičku Mystic prášku, necháte působit a poté doleštíte Ujut utěrkou. Vydezinfikujte příbory, nádobí a věci v celé domácnosti. 

Napustit dřez horkou vodou 90 °C, přidat 1-2 kávové lžičky prášku Mystic, rozmíchat, nechat působit po dobu 30 minut - 2 hodiny. 

Složení: Peroxyhydrát uhličitanu sodného, uhličitan sodný.

BIOTRIM X-FORMULA

BioTrim X-Formula pomůže při každé nehodě. Lehce, rychle a efektivně odstraňuje všechny druhy čerstvých skvrn od kávy, čaje, oleje, vína, džusu, omáček, ovoce, čokolády, kosmetiky. Je vhodné mít kompaktní odstraňovač skvrn X-fOrMUlA vždy po ruce a používat ho kdykoliv. Působí pouze v místě znečištění aniž by poškodil tkaninu kolem. Je vhodný pro všechny druhy tkanin.

Složení: čištěná voda, etoxylovaný alkohol, pyrofosforečnan draselný, glycerin.

SADA PRO PÉČI O DOMÁCNOST | TWIST

Vyčistíš svůj dům rychle a ekologicky! Každé vlákno z mikrovlákna Twist je zkroucené do spirály se smyčkami, což pomáhá vyčistit i to nejsilnější znečištění. Kapilární efekt produktů na mokro zajišťuje absorbci nečistot již jediným dotykem. AQUAmagic Twist je také vhodný na utírání prachu na sucho. elektrostatický efekt vznikající na povrchu tkaniny z mikrovlákna pohlcuje všechen prach. Tato produktová řada je vhodná i na leštění. 

DOKONALÁ KUCHYNĚ | ABSOLUTE

Tyto utěrky si dokáží lehce poradit s mastnotou, vodním kamenem, zbytky potravin a lepkavým prachem. Nemusíš se bát ani o svůj křišťál, nebo jiné materiály, které potřebují jemné zacházení. Mikrovlákno nezanechává na povrchu žádné škrábance či skvrny. AQUAmagic utěrky a houbičky se lehce udržují čisté. Špína a mastnota se jednoduše vymyjí pod tekoucí vodou. Pokud je utěrka velmi znečištěná, může se přeprat jádrovým mýdlem. Silver nanotechnologie pomáhá předcházet vzniku patogenních bakterií. Ponechej mastné ubrousky a nebezpečné chemikálie minulosti. AQUAmagic ABSOlUTe je zdravé a efektivní řešení pro tvou kuchyň.

Nejčastěji využívané utěrky v kuchyni. Jsou extra savé. Díky technologii SILVER nejen čistí, ale i dezinfikují povrchy. Žlutá utěrka je ideální na nádobí, ale doporučuje se na osušení ovoce a zeleniny. Do vlhké utěrky vlož bylinky, zeleninu a zabal, vydrží v chladničce déle čerstvé. Pohlcuje pachy. 

Velmi často se utěrky využívají také jako účinné obklady, zábaly. Díky technologii SILVER přinášejí úlevu a skvělé výsledky. 

DOKONALE ČISTÉ AUTO | BEZ POUŽITÍ CHEMIE | LUXE

AQUAmagic lUXe produkty bude tvé auto vždy čisté. Díky mikrovláknu, které pohlcuje vlhkost, utěrky rychle a lehce vyčistí i tak velké plochy jako je kapota, okna či interiér. Utěrky a rukavice vyleští jakoukoliv část auta bez škrábanců, fleků nebo zbytků vláken a budou chránit povrch před poškozením. Odteď bude tvé auto vypadat perfektně zvenku i zevnitř! ČISTÁ SVĚTLA, ZNAČKA, OKNA, ZRCÁTKA JSOU ZÁKLADEM BEZPEČNÉ JÍZDY A DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ IMAGE KAŽDÉHO ŘIDIČE!

Autosada Luxe rozhodně patří mezi top produkty Greenway. Umyj automobil rychle a bez námahy. 

UNIVERZÁLNÍ UTĚRKA: Po umytí auta pomůže sušit a vyleštit všechny povrchy. Je vynikající na odstranění nečistot z interiéru vozu. Výborně pohlcuje prach. 

UNIVERZÁLNÍ RUKAVICE: Jedna strana rukavice odstraňuje silné nečistoty, stopy hmyzu z předního skla, kapoty a reflektorů. Druhou, měkkou stranou je vhodné vytírat interiér vozu. Odstraňuje prach, vlasy, chlupy od zvířecích mazlíčků, usazeniny nikotinu atd.. Rukavice obnovuje vzhled bezpečnostního pásu. 

UTĚRKA NA SKLO A ZRCADLO: Velice účinně čistí sklo a světla. Odstraňuje statickou elektřinu, trvale chrání povrchy před silným zamlžováním a mrazem. Skvělý pomocník na leštění chromovaných a kovových povrchů. 

UTĚRKA NA CITLIVÉ POVRCHY: Účinně odstraňuje prach, šmouhy a používá se na části auto jako je přístrojová deska, kontrolky. Je dokonalým pomocníkem pro leštění chromovaných a kovových povrchů. 

KRÁLOVSKÁ PÉČE | NEGA

KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ LUXUS A HEBKOU PÉČI. Jemně čistí pokožku bez použití kosmetických přípravků. Odstraňuje odumřelé buňky, aktivuje mikrocirkulaci a tonizuje. Osuška a turban skvěle vysouší vlasy i tělo mnohem rychleji než klasické ručníky. AQUAmagic jemná péče pro Vás! 

NEGA kosmetický ubrousek: Díky jedinečné struktuře účinně odstraňuje make-up, mastnotu, odumřelé buňky. Má jedinečné absorpční vlastnosti. Použití technologie Silver zabraňuje vzniku a růstu patogenních bakterií díky obsahu nanočástic stříbra. Trvalé používání ubrousku zlepšuje stav a vzhled pleti, zvyšuje vstřebávání výživných a hydratačních složek kosmetických přípravků. Má lehký peeling efekt. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. 

Skvělá alternativa za jednorázové vlhčené ubrousky a kosmetické tampónky na odličování. Vhodná na problematickou pokožku. Hravě odstraní každodenní makeup (dokonce i voděodolný). Pomůže nejen při péči o tělo, ale používám ji, i když je od make-upu oblečení. Obsahuje stříbro a je výborným pomocníkem. Obklad při poštípání hmyzem, nateklé oči, ošetření drobného krvácení atd.. Navlhčená na cesty. Ušij si funkční roušku. Nepostradatelný pomocník pro rodiny s malými dětmi (nahradí vlhčené ubrousky)!

NEGA RUKAVICE, ŽÍNKA PRO PÉČI O TĚLORukavice šetrně čistí pleť od odumřelých buněk a zároveň stimuluje růst nových buněk. Při masírování se výrazně zlepšuje prokrvení pokožky a tím i výživa a obnova pleti. Pravidelné používání rukavice dělá plet' hladkou a hedvábně jemnou. Růžový palčák můžete použít na celé tělo. 

NĚHA A JEMNOST | LASKA 

Houbičky a rukavičky jemně a efektivně čistí pleť od nečistot, zbytků make-upu, absorbují přebytečný maz bez poškození kožní lipidové bariéry. Jsou skvělou alternativou k chemickým a mechanickým peelingům či čistícím produktům. Díky Silver technologii mikrovlákno brání vzniku patogenních bakterií a chrání pokožku. Houbičky jsou inovativním řešením pro čištění zubů a poskytují jemné a efektivní vyčištění ústní dutiny.


LASKA HOUBIČKA PRO ÚSTNÍ HYGIENU: Díky unikátní struktuře vlákna a zvláštnímu spletení účinně a šetrně čistí, leští a bělí zuby bez použití zubní pasty. Odstraňuje zubní kámen. Eliminuje citlivost zubů. Zároveň se používá pro jemnou masáž dásní. Každodenní použití je významným faktorem při problémech se zuby. Houbička má jedinečné absorpční vlastnosti. Použití technologie Silver zabraňuje vzniku a růstu patogenních bakterií díky obsahu nanočástic stříbra. Výborně se hodí jako dobrý pomocník při prořezávání zoubků u miminek. Zároveň je dobrou a účinnou pomůckou pro domácí mazlíčky. Poslouží také jako filtr na vodu (navléct vodovodní baterie). 

ENERGIE AKTIVITY | SPORT

POHODLNÉ A STYLOVÉ PRODUKTY VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ NADŠENÉ PROFESIONÁLY 

Stylová čelenka a pohodlný ručník z AQUAmagic sady SPORT lehce vyřeší problém s pocením. Tyto jedinečné produkty odstraňují z pokožky spolu s vlhkostí i všechny nečistoty a díky Silver technologii zabraňují vzniku patogenních bakterií. rukavice ti pomůže vychutnat si relaxační masáž ve sprše. Turban a ručník rychle vysuší tvé vlasy a tělo. 

PRO NAŠE NEJMENŠÍ | BABY

Zdraví dětí začíná čistotou. Jejich pokožka, jemná jako plátek růže, je velmi citlivá ke vnějším vlivům, proto je velmi důležité dopřát našemu miminku jemnou a náležitou péči. Produkty z AQUAmagic Baby sady vyřeší tento úkol dokonale. Svojí měkkostí a hedvábností udělají z denního koupání vašeho miminka potěšení od prvního dotyku.

Výrobky nenarušují lipidovou vrstvu pokožky. Lipidy chrání pokožku před poškozením vnějšími vlivy. Lipidová vrstva může být při vhodné péči obnovená. Výrobky pomáhají odstranit kontaktní dermatitidy a jiné negativní projevy. 

INTELIGENTNÍ ZAŘÍZENÍ | AQUAMATIC | TURBO

Uklízení tě už nebude obtěžovat. S Aquamatic si vychutnáš rychlé uklízení. Mop se otáčí o 360°, je připevněný k rukojeti pohyblivým kloubem, což vám umožní dosáhnout i na těžce dostupná místa. Nádobka na ždímání a kbelík jsou ovládané nožním pedálem, díky kterému dokážete měnit násadu bez dotýkání. Sada obsahuje násady mopů ve třech barvách na čištění různých zón a oblastí. AQUAmatic TURBO umožňuje umývání nejen podlah, ale i stěn, stropů, dveří a obkladaček bez použití jakýchkoliv chemikálií. Objev jednoduché a ekologické uklízení! 

DOMÁCÍ POMOCNÍK | MOP | CRAB

Nejen podlahy, ale můžete umývat žaluzie, velká zrcadla, okna, obklady, stěny od prachu, stropy, tapety. Používá se nasucho (místo vysavače). Bílý na dětské pokoje, modrý na znečištěné plochy, zelený na běžné znečištění. Mop má teleskopický držák, který drží v prostoru, není nutné ho opírat o stěnu. 

Vícepolohová AQUAmatic MOP hlavice s pohyblivým držákem nám zaručuje ovladatelnost. Budete moci umývat nejen vodorovné, ale i svislé povrchy. Design mopu umožňuje lehce upevnit návleky pomocí úchytek a také bezproblémovou výměnu návleků. robustní plast, prodloužená hliníková rukojeť a promyšlené detaily vám zaručí dlouhou a spolehlivou službu. CRAB = malý asistent pro lidi s omezenou mobilitou! AQUAmatic CRAB pomáhá se zdviháním předmětů z podlahy, smetí, s roztahováním a zatahováním záclon a také např. s podáním oblíbené knížky z vrchní poličky. Díky tomuto zařízení vaši starší příbuzní získají nezávislost a svobodu při manipulaci s jakýmkoliv předmětem. Mohou dosáhnout na mobil, klíče či léky ve skříňce. Pogumovaný vroubkovaný povrch vnitřních kleští spolehlivě udrží předměty, takže se nevyklouznou a ani nevypadnou během manipulace.

CHYTRÝ MOP |AERO

Odnímatelná vodní nádržka s jemným rozprašovačem umístěná v rukojeti zabezpečí rovnoměrné zvlhčení. Návleky z ultra jemného mikrovlákna absorbují velké množství nečistot, lehce se proplachují a rychle schnou. Nádrž s objemem 260 ml stačí na vyčištění místnosti velké 50 m2. Aero mop šetrně zachází s citlivými povrchy jako jsou parkety nebo laminát i bez jejich nadměrného namočení. Set obsahuje dva návleky navrhnuté na čištění různých povrchů.