Vždy jsem nabízela jen to nejlepší

Dr. Nona, Mrtvé moře a vzácný Halo-komplex™ doslova změnil můj život. Získala jsem více zdraví a energie. Takže teď už vím, po čem toužíš i ty a já ti to můžu nabídnout.

To, co vypadá na první pohled trochu složitě - má úplně jednoduché pozadí. Z celého svého srdce tě zvu na online setkávání a sdílení zajímavých informací o produkci Dr. Nona, kdy jsme spolu s hlavními lídry v České republice a D.N.I.-EU, vytvořili sérii přednášek přes platformu ZOOM, každý druhý čtvrtek od 19:00. 

Společností, které nabízejí výrobky z Mrtvého moře, je mnoho. Jen jedna z nich však přináší ve svých patentovaných produktech jedinečné tajemství a živou sílu, kterou Mrtvé moře může lidským bytostem předat.

Produkty z Mrtvého moře Dr. Nona obsahují mikroprvky nezbytné pro život, které jsou nám v běžném životě nedostupné. 

Umožňují každému bez rozdílu vyzkoušet kouzlo účinku blahodárné vody Mrtvého moře.

 Pohodlně se usaď a zaposlouchej se do série přednášek, kde se dozvíš o jednotlivých produktech, jejich použití a o zkušenostech s jejich nekonečnými účinky:

  • Moje setkání s produkty Dr. Nona | Dozvíš se, jakým způsobem se lidé různých profesí setkali s výrobky Dr. Nona a co jim toto sekání přineslo. Jejich příběhy, zkušenosti a milé zážitky.

Dr. Nona DEO kulička | Krém na ruce a nehty Dr. NonaPřednáška je ve střižně :-)

Přihlas se k odběru novinek ze světa "HIT ZDRAVÍ" jedním klikem zde.   

Certifikovaná celostní výživová poradkyně, odborná konzultantka zdravého životního stylu a ředitel v síti Dr. Nona.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS ZDARMA

Dotazy a poradenství. Volej na telefon: +420773670306, e-mail: nona@hitzdravi.cz

Dáváš přednost spíše přírodním léčivým maskám? Bahenní maska z Mrtvého moře Dr. Nona je tvým ideálním pomocníkem.

Znáš je? "SLANÉ PERLY" a to dokonce v jedinečném KVARTETU. Jsou to přeborníci, kteří strčí do kapsy i ty nejsofistikovanější přírodní přípravky. Nechybí jim nic. Můžou je i děti. A co hlavně: Dodají ti neuvěřitelný arzenál minerálů v čele s nadupanými antioxidanty z řádu Archaea.

S láskou s tebou sdílím odkaz s velmi cennými informacemi. A i když si možná myslíš, že o Mrtvém moři víš vše, slibuji, že se TEĎ A TADY dovíš ještě něco navíc.

POTŘEBUJEŠ PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA?