Vždy jsem nabízela jen to nejlepší

Dr. Nona, Mrtvé moře a vzácný Halo-komplex™ doslova změnil můj život. Získala jsem více zdraví a energie. Takže teď už vím, po čem toužíš i ty a já ti to můžu nabídnout.

To, co vypadá na první pohled trochu složitě - má úplně jednoduché pozadí. Z celého svého srdce tě zvu na online setkávání a sdílení zajímavých informací o produkci Dr. Nona, kdy jsme spolu s hlavními lídry v České republice a D.N.I.-EU, vytvořili sérii přednášek přes platformu ZOOM, každý druhý čtvrtek od 19:00. 

A proč Dr. Nona? 

Společností, které nabízejí výrobky z Mrtvého moře, je mnoho. Jen jedna z nich však přináší ve svých patentovaných produktech jedinečné tajemství a živou sílu, kterou Mrtvé moře může lidským bytostem předat.

Produkty z Mrtvého moře Dr. Nona obsahují mikroprvky nezbytné pro život, které jsou nám v běžném životě nedostupné. 

Umožňují každému bez rozdílu vyzkoušet kouzlo účinku blahodárné vody Mrtvého moře.

 Pohodlně se usaď a zaposlouchej se do série přednášek, kde se dozvíš o jednotlivých produktech, jejich použití a o zkušenostech s jejich nekonečnými účinky:

  • Moje setkání s produkty Dr. Nona | Dozvíš se, jakým způsobem se lidé různých profesí setkali s výrobky Dr. Nona a co jim toto sekání přineslo. Jejich příběhy, zkušenosti a milé zážitky.

Přihlas se k odběru novinek ze světa "HIT ZDRAVÍ" jedním klikem zde.   

Certifikovaná celostní výživová poradkyně, odborná konzultantka zdravého životního stylu a ředitel v síti Dr. Nona.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS ZDARMA

Dotazy a poradenství. Volej na telefon: +420773670306, e-mail: nona@hitzdravi.cz

POTŘEBUJEŠ PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA?